Zg-Dubrovnik svibanj 2010.

Dr.

Member
Nakon dva tjedna kišovitog svibnja i praćenja prognoze na internetu, konačno je Vakula složio 4 sunčana dana-svanula je prekrasna nedjelja.Krećem oko 11 sati,uvjeti na cesti idealni-nekoliko auta i stranih kampica te dosta motora.Prvo zaustavljanje u Rastokama okrepa i nekoliko slikica:
 
Nastavljam prema Plitvicama -vrijeme se naoblačilo i dosta je prohladno,nije rijetkost u ovo doba pljusak ali ovaj put sam imao sreće.   
 
Kod Macole prva kontrola brzine,zahvaljujući vozačkoj solidarnosti samo :jesus:
U Gračacu kratko stajanje i fotkanje:









 
Dr. said:
Kod Macole prva kontrola brzine,zahvaljujući vozačkoj solidarnosti samo :jesus:
U Gračacu kratko stajanje i fotkanje:



....malo si fulao....to je Udbina.... (y) (y)
 
Stižem u Benkovac i odsjedam kod kumova.Znao sam da su Duhovi(crkveni praznik kojeg štuju) negdje krajem svibnja ali baš danas :wink:jasno nezaobilazna janjetina.Drugo jutro doručak,rastajemo se i nastavljam preko Škabrnje put Zadra i Vodica.
 
Spavanje u Srimi i drugo jutro ranije put Dubrovnika.Pogled sa Šibenskog mosta te Primošten.
 
Kako se približavam Dubrovniku sve je veća gužva,više autobusa a u samom gradu jako puno turista-pa se pitam kako je u špici sezone.Stari dio grada je prekrasan.
 
Evo i našeg performera sa Trga bana Jelačića
i toliko skutera ne vidjeh na jednom mjestu(bio i jedan beverly zg registracije)
 
Povratak u Srimu,spavanje i drugi dan za Zagreb.Sve u svemu 1360km,nexie me odlično služio uz prosječnu potrošnju 3,2l/100km. :D 
 
Lijepi đir i krasne fotke.
Kaj si išel sam ?
Krajem 6 mjeseca i ja planiram sličan đir do Dubrovnika tj. do krajnje južne točke na Prevlaci; plan da je do Dubrovnika dođemo isti dan, niš još nije fiksno, bumo vidli kak se bu situacija odigravala.