Zg ekipa:-)

Znači onda da f Dubravi pilota nema ,samo f Zagrebu .,ne ? Sam slučajno jednoga takvoga f subotu videl f Blatu,par koilometrof prije Šepića igrom slučaja
 
Jučer se opet malo vrtilo u krug, nikako izlaz pogoditi :mrgreen:

20210504-121603.jpg
 
Jeste, điti er jedinica, mislim da je wanderer grafika. Mislio sam na dvojku ali odgodio joÅ” koju sezonu ipak
 
Imao sam taj model u drugoj boji, inače ne bi prepoznao. :mrgreen: A pažnju mi privukla boja, u zadnje vrijeme mi mogu i govno uvalit u beton sivoj... jedino nije iŔlo sa XRom.:mrgreen:
 
Ja to uzeo prije 2,3 god dok joÅ” nije bila tak in :mrgreen:
Gledao sam razne kacige za ovu sezonu i na kraju zaključio da necu dobiti nis bolje na novoj i odustao za sada, imam senu koja je u ovoj skroz integrirana da se nigdje ne vidi pa nije opcija nova kaciga a da ima vanjsku komunikaciju koja se kelji ko neki kinez :mrgreen:
 
Zlobnici kazu da imam veliku glavu a nosim samo L šŸ˜„ međutim u GT Air sam fakat izgledao ko buba san. Ogromna je, veca od nje je samo SharkRSR. Inace izvrsna kaciga.
 
Probavao S2 sport kod Å epića i bila mi je odlična, problem je nastao kada smo stavili onaj ovratnik sa njihovom komunikacijom, onda je viÅ”e uopće nisam mogao nabiti na tikvu. Onda su me nagovarali na gt air2 koja je 90% ista ko moja pa mi se nije dalo samo zbog nove grafike mjenjati kacigu.
 
Ti si prvi od kojega čujem da mu odgovara i Shoei i Schubert kalup.
Odgovara i meni. Valjda. :mrgreen: Imao sam od Schuberta onu prvu racing SR1 ili tak neŔto, i od Shoeia GT, NXR i joŔ neku,, mislim top model da je bio. A nosio sam i testne turing od Schuberta, to bi bilo praktično za jedan dan pa nemam miŔljenje.:p