Zg ekipa:-)

Ništa Turska, ništa Austrije, otišao tamo odakle sam se dotepal. Gorski Kotar. Pa kroz Sloveniju natrag. Osjetno hladnije nego u Zagrebu. Ugodnih 30 C. Sreo sam i našeg lutajućeg fotografa na neobičnoj Yamahi. Apropo vozila, zato jer svi sumnjičavo pitaju, KTM neuništiF, tek se razradio. Mislim da bi odradio i Delnice-Dakar danas.
Imaš li osjećaj (kao ja) da smo se negdje sreli ???
IMG_20230622_115848.jpg
 
Ništa Turska, ništa Austrije, otišao tamo odakle sam se dotepal. Gorski Kotar. Pa kroz Sloveniju natrag. Osjetno hladnije nego u Zagrebu. Ugodnih 30 C. Sreo sam i našeg lutajućeg fotografa na neobičnoj Yamahi. Apropo vozila, zato jer svi sumnjičavo pitaju, KTM neuništiF, tek se razradio. Mislim da bi odradio i Delnice-Dakar danas.
Napravih prije par sati slicnu fotku ove ceste u Sloveniji. Hvala za preporuku, cesta je vrh!

Na putu sreo jos jednog forumasa koji je prepoznao Yamahu :ROFLMAO:. Nakon 3 dana voznje po makadamu kroz divljinu, ovo je bilo taman.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: tomo3
I lesi,lagana vecera...opet uvalili pomfri,uz ramstek
 

Attachments

  • IMG_20230622_234449.jpg
    IMG_20230622_234449.jpg
    2.4 MB · Views: 0
I lesi,lagana vecera...opet uvalili pomfri,uz ramstek
ili je ramstek mek ko maslac, ili si u jeftinoj pečenjari di nemaju drugog noža osim ovog za maslac......
poznavajući tvoj profinjeni ukus (kojem svjedoći i ljubav prema francuskim delicijama od krumpira)..... vjerojatnost da pogodim je ipak nešto veća od 7-ce na lotu....
 
ili je ramstek mek ko maslac, ili si u jeftinoj pečenjari di nemaju drugog noža osim ovog za maslac......
poznavajući tvoj profinjeni ukus (kojem svjedoći i ljubav prema francuskim delicijama od krumpira)..... vjerojatnost da pogodim je ipak nešto veća od 7-ce na lotu....
Vas dvojica me podsjećate na duo Bandić - Juričan.
 
  • Haha
Reactions: prpa and Dene