Zg ekipa:-)

nadam se da ne kršim neka pravila ovom objavom ali pozivam Zg ekipu da se pridruže whatsup zajednici gdje se dogovaraju vikend izleti, moto susreti i opcenito brzo jednostavno dogovqranje i komuniciranje za zajednicku vožnju

(Nije konkurencija ovom forumu, samo lakse umrežavanje)

 
  • Like
Reactions: Yield
nadam se da ne kršim neka pravila ovom objavom ali pozivam Zg ekipu da se pridruže whatsup zajednici gdje se dogovaraju vikend izleti, moto susreti i opcenito brzo jednostavno dogovqranje i komuniciranje za zajednicku vožnju

(Nije konkurencija ovom forumu, samo lakse umrežavanje)

kakva crna konkurencija

jes ti svjestan da mi tu 20 godina morone skupljamo, sad bi ti u 3 dana postao konkurencija?!? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Srki
 
nadam se da ne kršim neka pravila ovom objavom ali pozivam Zg ekipu da se pridruže whatsup zajednici gdje se dogovaraju vikend izleti, moto susreti i opcenito brzo jednostavno dogovqranje i komuniciranje za zajednicku vožnju

(Nije konkurencija ovom forumu, samo lakse umrežavanje)

Dobro da ovo nisi postavio u facebook Moto grupu "Život na motoru" jer bi te isfrustrirani moderator koji ne moze nogama do poda na motoru prvo trazio da mu platis tu "reklamu" a onda izbacio iz gurpe ako ne platis :mrgreen:
 
4 dana voznje u divnjini po makadamu, blatu, kozjim putevima i kamenju!
Velebit, Dinara, Strbacki buk, Panos, Plitvice.....ako nemas para za Adventure motor onda moze i XSR :)

Na putu sreli i upoznali ekipu iz Splita, Pule i Crne Gore!

Da se ne lazemo...slozio sam vrh video, a duge epizode ce bit jos bolje! :mrgreen:


SA200938.jpg
dinara (2 of 2).jpg
 
Dobro da ovo nisi postavio u facebook Moto grupu "Život na motoru" jer bi te isfrustrirani moderator koji ne moze nogama do poda na motoru prvo trazio da mu platis tu "reklamu" a onda izbacio iz gurpe ako ne platis :mrgreen:
Zar i tebe sine brute 😂😂😂😂
 
Dobro da ovo nisi postavio u facebook Moto grupu "Život na motoru" jer bi te isfrustrirani moderator koji ne moze nogama do poda na motoru prvo trazio da mu platis tu "reklamu" a onda izbacio iz gurpe ako ne platis :mrgreen:
ja bi te izbaci sa foruma samo zbog duplog postanja.....
doduše popravljaš se..... prije si triput lipio svoje reklame.....
 
Zar i tebe sine brute 😂😂😂😂
:mrgreen: :mrgreen:

A ja sam na crnoj listi od ranih dana.....mene je zicao da dodem fotkat free... valjda da moze stavit na profilnu gdje izgleda visi kad ga se slika iz nizeg kuta.
Onda se nadurio ko malo dijete kad sam mu reko da naplacujem foto i video jer mi je to posao. Ali brise svima koji stave bilo kavu "reklamu" , npr. ako stavis fotku motora uslikanu s mobitelom ispred birca s kojim on nema neki deal.

Valjda je cilj je preko "influencerica" na motorima skupit sto vise krkana da moze prodavat svoje moto susrete. Nije on glup..zna sta radi. Zato je i kupio grupu.

Samo grupa nema nikakve veze sa onim sto je prije bila kad ju je Alen vodio.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: WraGG
ja bi te izbaci sa foruma samo zbog duplog postanja.....
doduše popravljaš se..... prije si triput lipio svoje reklame.....
Reci mu pravo!
:mrgreen: :mrgreen:

A ja sam na crnoj listi od ranih dana.....mene je zicao da dodem fotkat free... valjda da moze stavit na profilnu gdje izgleda visi kad ga se slika iz nizeg kuta.
Onda se nadurio ko malo dijete kad sam mu reko da naplacujem foto i video jer mi je to posao. Ali brise svima koji stave bilo kavu "reklamu" , npr. ako stavis fotku motora uslikanu s mobitelom ispred birca s kojim on nema neki deal.

Valjda je cilj je preko "influencerica" na motorima skupit sto vise krkana da moze prodavat svoje moto susrete. Nije on glup..zna sta radi. Zato je i kupio grupu.

Samo grupa nema nikakve veze sa onim sto je prije bila kad ju je Alen vodio.
Ne bendam ja te insajder suskanja.
Znam da sam prije kenjao i bio na hladjenju redovno.
Sad kenjam slobodno, meni dobro.
:D