Zg ekipa:-)

ne radi mi odmrzavanje šajbe

ovo moram priznat nisam još vidio da je ovakva magla i ovak dnohla

1701667591606.png
1701667703975.png
 
Dobri ste. (y)Jutros sam jedva otvorio vrata auta, nakon sinoćnje pripreme vazelinom:p, upalio da se grije i vratio se doma ali čuo sam da je susjed otišao s motorom i još dva sam vidio u gradu. :mrgreen:
 
ovo sa vazelinom nas ne zanima

ostalo potvrdjujem, ladno je i u home officu :ROFLMAO:


Srki
A hebiga da si u uredu mogao bi zakuriti grijanje i otvoriti prozor. Nije da ide iz tvog džepa. Barem se moje kolegice tako ponašaju.
Ali mogu potvrditi da je hladno, i da sam se bome začudio kada me na Trešnjevci obišao Versys.
 
Ja se isto vozim stalno na posao motorom. Istina na skuteru. Veliki je na toplom do proljeća. Nemam živaca autom se vozit 13 km do posla više od sat vremena. Zato izgledam ko jeti na skuteru😂😂.
 
uz dobru obleku i dekicu, sa skuterom sam išo na posao do nekih -2 stupnja

ispod mi se ledile plastične Mišelinke



Srki
 
Skuter se ne broji. Ili barem nosi pola bodova. :mrgreen: Uredno se vozim svakodnevno, čak i bez navlaka za ruke. Sve relacije do cca pola sata se riješe bez problema ako je oprema na toplom kad se oblačiš.
 
A hebiga da si u uredu mogao bi zakuriti grijanje i otvoriti prozor. Nije da ide iz tvog džepa. Barem se moje kolegice tako ponašaju.
Ali mogu potvrditi da je hladno, i da sam se bome začudio kada me na Trešnjevci obišao Versys.
Ako je zeleni, viđen na zelenom valu oko 7.45. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: snoopyx
Istina. Ak se zaboravim i ostavim kacigu u koferu preko noći u ovo vrijeme, ujutro kad ju stavim na glavu dobro da me moždani ne strefi😂. Čini mi se da sve više vidim ekipe na skuterima/motorima da se voze u ovo doba nego ranije🤔. Nepalci se ne broje...😂
 
  • Like
Reactions: BARKLEY
Ovisi... nekad brijem da nas je više ali se u zadnje vrijeme češće nađem na semaforu u grupi gdje sam jedini bijelac. :mrgreen:
 
meni je ok, jos sam malo problijedio gore, pa sam svugdje priviledged white man na skuteru

mi se smijemo vozit bez velkog boxa na ledjima :mrgreen:




Srki