ZG - Rastoke 1.maj

Adventurer

Active member
Evo malo izvješće s današnjeg moto susreta koji je organizirao naš Neven R6 u roku "6 minuta".
Krenuli smo s Knežije ispred poznate kopiraone oko 10h :
(Ovo u prvom planu je Ghost Rider :D )



Nakon 4 minute vožnje morali smo stat na benzinskoj zbog jednog "specijalca".



Dio ekipe čekao nas je u Jaski.



Do Rastoka skupilo se 12 motora.



Pala je lagana klopa i cuga...



Rastoke 102 km od Knežije

 
Svaka čast fotografu koji nas je prerano ostavio pa smo mi ostali od tuge morali nastavit do Plitvica!!! :D
 
Zahvaljujemo se Tebi Nevene R6, na ideji i okupljnju širokih narodni masa ,od Zeline preko Knežije,Podsuseda sve do Krapine. Od tebe (a i drugih) očekujemo fotke s Plitvica.

Mr. Adventureru hvala na članku i fotkama, na brzini kojom si postavio članak na site, i što si bio tampon zona između NEVENA R6 i kolega mu, i nas "jaskanaca" na HONDAMA Shadow.

Pozdrav svima i hvala na predivnom druženju uz sunčani dan (pazite u Slunju nije bilo kiše , a NEVEN R6 se ipak raspitivao o kvaliteti hotdoga gore u kiosk-kafiću na trgu u Slunju ).

Da li se je otkrilo zašto Neven dragstarovac nije išao s nama?

Je li je netko saznao o kakvom se susretu motorista radilo u Slunju 1.svibnja ?

Biker TAUBA [/quote][/list][/code]
 
Neznam da li bi se ljutio ili ne. Ima tu jos Knezijanaca :twisted:
Jeste papali pastrve?
 
Linza ti si sa srednjaka :dobar: al zato neki drugi s Knežije nisu obaviješteni a dosta vremena provedu u toj kopiraoni :cry:
 
gigi said:
Linza ti si sa srednjaka :dobar: al zato neki drugi s Knežije nisu obaviješteni a dosta vremena provedu u toj kopiraoni :cry:

Pa ja sam čul da i ti ideš par dana prije??? :?:
 
ispricavam se svima koje nisam stigao pozvati na druzenje u nedjelju, stoga cu drugi put poziv staviti na Forum i svi ste dobrodosli.
Posebna isprika Gigiju i vazi kopiranje u boji a dobijes i dvije limenke kole, samo se dovuci do mene. :cry:
 
TAUBA, ovako lijepu zahvalu niti jedna cura mi nije napisala,i zato i Vama hvala sto ste me trpili cijeli dan.Slike s (parkinga) Plitvica budu valjda večeras a Nevena dragstara nisam ni čuo ni vidio.
Pozdrav i Vašoj Zagorsko-Zelinskoj ekipi i naravno Podsusedu!!!!!
 
Linza pastrve su super,ponovit čemo to još koji put nadam se u malo večem broju. Onaj bircuz i motoriste u Selskoj sam uočio. Ne znam koja je to ekipa ali vidim da se dobro sakrivaju ispod suncobrana.
 
Evo mali update i par fotki kaj je bilo poslije nakon što su neki morali otić.

Palo je takvo prežderavanje pastrvama...



... da su neki osjetili neopisivu potrebu da ribice vrate Majci prirodi :D :D :D ...



Nakon oporavka otišlo se do Plitvica jer neki tamo nikad nisu bili??? :oops:



I na kraju povratak u popodnevnim satima...

 
Super vama bilo

Mogli bi se najavit drugi put

Ima nas još kaj bi se vozili i papali






srki
JEBO
 
Neven R6 said:
TAUBA, ovako lijepu zahvalu niti jedna cura mi nije napisala,
Neven R6 said:
i zato i Vama hvala sto ste me trpili cijeli dan.Slike s (parkinga) Plitvica budu valjda večeras a Nevena dragstara nisam ni čuo ni vidio.
Pozdrav i Vašoj Zagorsko-Zelinskoj ekipi i naravno Podsusedu!!!!!

Ali ti zato dečeci pišeju,ne govori li ti to štogod? :mrgreen: :mrgreen:
 
Kada sam uz pomoć Sase skužio "ubaciti" fotke ,evo i malo fotki i iz mog Olympusa - Kako smo stigli do trga u Slunju.


"Jaskanci" piju kavu na trgu u Samoboru, a Honde se zaineresirale jutarnje šetače.

Evo nas u Jaski -pogled s desne strane.






"DEDA" je s velikim zanimanjem razgledavao "makine" i prisjećao se svoje TOMOS dvanajstice....





U Jaski dogovor kako dalje prema Karlovcu, Slunju, Rastokama...




...........................................................................
Stigli smo u Slunj pred slavni kiosk-kafić DENI!




.............................................................................
Spika je sigurno zanimljiva !







Za danas je dosta, sutra o famoznim pastrvama detaljno!!!


Vaš TAUBA
 
Dečkovi bok. Žal mi je kaj pesu kaj nisam mogao iči sa vama. Imao sam posla za usrat se. Sve sam probaval nebi li stigao makar doći za vama, ali nije bilo šanse. Rastoke su krasne, kaj ne? Drago mi je da ste uživali. :bonk:
 
E, zaboravih. Glupi virus mi je požderal komp tak da sam bil u banani. A kad su ga složili, zaboravil sam lozinku. Sad je ok.
 
NEVENE CHOPERU!

Od kada si probao Shadow 750 Te nema, mislili smo da se više nećeš voziti na Drag Staru, a kad tamo vidimo da su posel i virus naprevili rusvaj.

Bok

TAUBA
 
E moj imenjaće, ti se vratio iz mrtvih.Ne pišeš,ne zoveš ,gdje si ti?????
 
KAO ŠTO SAM OBEĆAO DANAS DETALJNO O RASTOČKIM PASTRVAMA!

.............................................................................................
Spustili smo se na Rastoke, a NEVEN R6 odmah se uhvatio posla( škljocanja), a fotograf ove fotke nije uključio blic!






..................................................................................................

SKOK 2 !


URL=http://www.imageshack.us]
fp50173455yb.jpg
[/URL]


....................................................................................................

Čekaju se pastrve i ......




..............................................................................................

Pastrve se traže svugdje , čak i pod mostičem!




....................................................................................................

Pastrve su pronađene......




....................................................................................................

.....a i ribić sa štapom je spreman nam uloviti ručak.........




....................................................................................................

...i pastrve su konačno stigle nanaš stol.




................................................................................................

Pastrvos Rastokas

URL=http://www.imageshack.us]
fp50173945yg.jpg
[/URL]


.................................................................................................


Nevene, nešto kao da Ti nije dobro sjelo!




.................................................................................................

Stiže Žuja i Bikerica .
( foto uradak NEVEN R6 )




...................................................................................................

Složno i za stolom.




.....................................................................................................

E moj Nevene, a koliko si Ti to pastrva maznuo ?




ZA VEČERAS TOLIKO O PASTRVAMA, SUTRA JOŠ MALO O LJEPOTAMA RASTOKA.

Vaš TAUBA