ZG - Rastoke 1.maj

[lNevene, nešto kao da Ti nije dobro sjelo!


Lako se vama smijati kad nemate riblju kost u grlu,a ljepo smo cijelim putem gledali janjćeke i odojke kako se znoje na žaru....
.................................................................................................
 
Moj Nevene, Ti sada brundaš, a kako je bilo Bučiju koji već na Rastokama provjeravao pečenjara kakvo to meso peče, a kad tamo to su bili samo krumpiri.
 
NASTAVAK TRI - LJEPOTE RASTOKA !



........................................................................................................

Lijepa hladovina za motore i bikere-ice ( vrijedilo za prošlu nedjelju).
(Foto uradak NEVEN R6 )



........................................................................................................


Pod stijenom !



........................................................................................................

A gdje su bikeri ?



........................................................................................................

SLAP 1 (još jedan uradak NEVEN R6 )




.........................................................................................................

Netaknuta priroda ( a i suho granje )


........................................................................................................

SLAP 2




........................................................................................................

SLAP 3




........................................................................................................

SLAP 4 - da se tako barem pjeni i .........




........................................................................................................

Znalci , čemu služi šuplje bure ?




..........................................................................................................

Nismo vidjeli bikere da bacaju kune (vjerovatno štede za ...).




........................................................................................................

MALE PLITVICE !




$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Vaš TAUBA
 
Sve smo bolji i bolji a TAUBU ćemo ponovo odvest do nekih domaćih prirodnih ljepota i specijaliteta da nam on to može lijepo slikovito objasniti ...
 
TAUBA said:
Neven R6 said:
Sve smo bolji i bolji a TAUBU ćemo ponovo odvest do nekih domaćih prirodnih ljepota i specijaliteta da nam on to može lijepo slikovito objasniti ...

Nij bila loša i ona mala tura po Zagorju, ali bez "jurnjave" s KLE-vkom na čelu po zagorskoj magostrali.

Ja sam za, ako uspiješ nagovoriti i svoga imenjaka NEVENA Chopera.

TAUBA, NAGOVORILI STE ME. :gace:
 
TAUBA, kak sam rastoke zeznuo samo ja, red je da sljedeći izlet organiziram ja. Neče mi biti problem, samo da se pokaže malo sunca. :D