Zima, i zimska uređivanja motora

srka

New member
Polako dolaze hladni dani, i sve će nas više počet svoje motore skrivat po šupama i garažama, tražeći što se sve mora zamjeniti a što sve napraviti za iduću sezonu... Tako sam došao na ideju da Vam ponudim svoje usluge oslikavanja motora. Znači, ako ćete raskopavat bike, a želite da bude ili lijepo polakiran ili oslikan za sljedeću sezonu, javite se: [email protected] ili još bolje 098/824-072 Srka...
 
kakav ti je to nick???

aj briši to :mrgreen:






srki
farbam
 
Daj cijene, slike. Bilo šta. Pa neće ti valjda ljudi davat pare, a da ne vide kako radiš. Inače, poštena ponuda.
 
srka said:
Polako dolaze hladni dani, i sve će nas više počet svoje motore skrivat po šupama i garažama, tražeći što se sve mora zamjeniti a što sve napraviti za iduću sezonu... Tako sam došao na ideju da Vam ponudim svoje usluge oslikavanja motora. Znači, ako ćete raskopavat bike, a želite da bude ili lijepo polakiran ili oslikan za sljedeću sezonu, javite se: [email protected] ili još bolje 098/824-072 Srka...

Kakvi hladni dani. Ovde sunce prži i +25 je u hladu. Moram nosit naoćale za sunce 8)
 
Je, kao, kraj sezone. A mi smo u biti zakinuti. Nemamo sezonu. Jer sezona ima početak i kraj. A kako je ovdje uvijek vrijeme za sve, nema nam jadnima druge, nego vozit. :mrgreen:
Tako da nam motore može bojat jedino u vožnji. :mrgreen:
 
srka said:
Polako dolaze hladni dani, i sve će nas više počet svoje motore skrivat po šupama i garažama, tražeći što se sve mora zamjeniti a što sve napraviti za iduću sezonu... Tako sam došao na ideju da Vam ponudim svoje usluge oslikavanja motora. Znači, ako ćete raskopavat bike, a želite da bude ili lijepo polakiran ili oslikan za sljedeću sezonu, javite se: [email protected] ili još bolje 098/824-072 Srka...

Aj da vidim, koliko bi mi uzeo za jedan solidan airbrush na tanku Dragstara 1100?
 
hm... sa tvojim materijalom (samo bezbojni) 100eur - boju plaćam ja, a sve moje 200eur...