Život za motor....

VEKI

Active member
dakle HTV1  02.05.2006.  21:30, 04:55

http://www.hrt.hr/raspored/?raspored=1&mreza=2&datum=2006-05-02&najava=8437

Život za motor, dokumentarna emisija


Brzi, snažni, divlji - motori su mladim ljudima željnim adrenalina posebno privlačni, no zbog brzina koje postižu i jako opasni. Godišnje šezdesetak mladih ljudi pogine na motorima, a njih oko 600 zadobije teške ozljede nakon kojih postaju invalidi za cijeli život. No mnogima je i nakon prometnih nesreća motor važniji od života. Što o svojoj opasnoj strasti kažu mladi, a što im savjetuju stariji, vidjet ćemo u ovoj dokumentarnoj emisiji.
Autor: Ljiljana Bunjevac Filipović i Darko Halapija
Urednik Dokumentarno-povijesnog programa: Miro Branković

pa da vidimo o čemu se radi :misli:
_________________________________________________________________________________________


UPDATE by Ibiza:
ako koga zanima snimka...
http://www.motori.hr/_temp/ZivotZaMotor.wmv - 29 min, 50 MB!
 
Moram to pogledat, od nedavno sam i ja jedan od tih 600 sta su imali teze tjelesne ozljede, na zalost...
Ali sto je tu je.....
Mora se nastavit zivjet, pa tako i s motorom, kad nesto volis onda od toga ne odustajes....
 
Još samo nek pozovu onog stručnjaka za rotore i da vidiš kak ćemo biti okarakterizirani!!!
 
niksa said:
VITOOOOO !!!  netko ti se trpa s tematikom emisije  :mrgreen:

Trpa mu se Ljiljana Bunjevac Filipović, treća najodvratnija osoba u zemlji. Odmah iza Pukanića i Bandića. :jesus:
 
mate said:
Trpa mu se Ljiljana Bunjevac Filipović, treća najodvratnija osoba u zemlji. Odmah iza Pukanića i Bandića. :jesus:

Nemoj Hloverku zaboraviti, ona je takodjer jaka konkurencija...

Nije me nitko zvao niti sam cuo da se emisija priprema. Zwekyina frendica koja nam je pomagala da budemo barem povremeno u programu HTV-a vise ne radi tamo, tako da nemam ideje s kojim predispozicijama ova emisija ide...

Nadam se samo da nece napraviti glupost i dovesti nekog MUP-ovca koji ce bacati neke statistike, okriviti bajkere za sve, a oni ce naci par likova koji su nastradali pa ce to kao biti pokazatelj stvarnog stanja u zemlji na ovu temu...

Samo se nadam da ce si dati truda napraviti nesto pametno...

:shock:
 
vlucic said:
Nemoj Hloverku zaboraviti, ona je takodjer jaka konkurencija...

Nije me nitko zvao niti sam cuo da se emisija priprema. Zwekyina frendica koja nam je pomagala da budemo barem povremeno u programu HTV-a vise ne radi tamo, tako da nemam ideje s kojim predispozicijama ova emisija ide...

Nadam se samo da nece napraviti glupost i dovesti nekog MUP-ovca koji ce bacati neke statistike, okriviti bajkere za sve, a oni ce naci par likova koji su nastradali pa ce to kao biti pokazatelj stvarnog stanja u zemlji na ovu temu...

Samo se nadam da ce si dati truda napraviti nesto pametno...

:shock:

:misli: :misli: :misli: mogu li oni napravit nešto da ukažu na nas,da smo i mi sudionici u prometu :D
 
vlucic said:
Samo se nadam da ce si dati truda napraviti nesto pametno...

:shock:


aha, a onda je svizac zamotao čokoladu..............
 
Nije emisija, dokumentarac je - garant o nekom liku koji se sjebao jer "nije prilagodio voznju uvjetima na cesti", a onda ce tu i tamo u offu imati nekog iz policije tko prica kako nemamo kacige, registracije i ne placamo cestarinu...

Na kraju ce ispasti pod normalno da se ovaj s pocetka price sjeb'o i da si je sam kriv...

:x
 
vlucic said:
Nemoj Hloverku zaboraviti, ona je takodjer jaka konkurencija...

Zwekyina frendica koja nam je pomagala da budemo barem povremeno u programu HTV-a vise ne radi tamo,

:shock:

dobila cipelu zbog vas????????????????  :mrgreen:
 
Svaka čast da se netko sjetio motorista na TV-u ali bojim se da će nas popljuvati kao nikada!!!
Uostalom da tu emisiju radi RTL još bi se i nečem nadao ali ovako - ispast ćemo po ko zna koji put najgori !
Pas mater
 
DeeJay_ said:
Svaka čast da se netko sjetio motorista na TV-u ali bojim se da će nas popljuvati kao nikada!!!
Uostalom da tu emisiju radi RTL još bi se i nečem nadao ali ovako - ispast ćemo po ko zna koji put najgori !
Pas mater
:misli: :misli: :misli:

Ne znaš tko su veći profesionalci.... :?
 
Nikad jos tv nije napravila emisiju u kojoj bi rekli nesto pametno o bajkerima.
 
A kaj se ima pametno rec kad ste svi divljaci. :mrgreen:
Ko normalan moze vozit motor :mrgreen:
 
vlucic said:
Nije emisija, dokumentarac je - garant o nekom liku koji se sjebao jer "nije prilagodio voznju uvjetima na cesti", a onda ce tu i tamo u offu imati nekog iz policije tko prica kako nemamo kacige, registracije i ne placamo cestarinu...

Na kraju ce ispasti pod normalno da se ovaj s pocetka price sjeb'o i da si je sam kriv...

:x

Pretpostavljam da će glavna nit emisije biti strast prema motorima i proživljene teške ozlijede, dugotrajan oporavak i ponovna želja za motorom. Nešto kao onaj lik iz Siska, ili tam negdje, prije nekog vremena na televiziji. Ne sjećam se imena emisije. Moguće da će biti i drot koji će nešto pričati ali u takvim emisijama on i nije pretjerano bitan jer će lik valjda sam priznat da je bio kriv. Velim, to je moja pretpostavka obzirom da je, bar kako je Veki napisao, naglasak na strasti a ne sigurnosti u prometu. Ostaje nam samo gledati ljigavu Ljilju i što nam je pripremila. :mrgreen:

P.S. Prošlo je već dosta godina ali još uvijek ne mogu zaboraviti njenu ljiigavu odvratnu facu kad bi na Dnevniku posprdno pričala o bilo kome tko nije Tuđman. Ona i njen jaran Saša Kopljar. Ispričavam se na nepotrebnom izljevu emocija ali bilo je jače od mene. 8)
 
vlucic said:
Nije emisija, dokumentarac je - garant o nekom liku koji se sjebao jer "nije prilagodio voznju uvjetima na cesti", a onda ce tu i tamo u offu imati nekog iz policije tko prica kako nemamo kacige, registracije i ne placamo cestarinu...

Na kraju ce ispasti pod normalno da se ovaj s pocetka price sjeb'o i da si je sam kriv...

Ma tko ih hebe, mi živimo svoj život i ne zanima nas što ostali misle, jer
ionako se život sastoji od puno razočaranja i malo oduševljenja, a na
nama je da ovo drugo potenciramo.....  (y)