zivotinje pretrcavaju

dobro dok nije krava :shock:

nemam savjeta

pomoli se na brzinu da rogato čudovište okrene na drugu stranu
 
Jednom mi je u zavoju istrčala mačka,a s kontra strane je išo bus.S obzirom da sam vozil MZ-a (a svi znamo koje je to savršenstvo ciklistike)... A niš,ostalo je samo nadati se da bu sve ok.Prešo sam prek nje,malo poskočio i na svu sreću,sve je prošlo u redu.
 
Najviše se bojim, da mi nekaj ne istrči na cestu. To mi je noćna mora. :oops: :oops:
 
Vidio sam slike sudara automobila i jelena :shock: .... to uvijek bude totalka... a sa motorom to ne želim ni zamišljati
 
Lemmy said:
Vidio sam slike sudara automobila i jelena :shock: .... to uvijek bude totalka... a sa motorom to ne želim ni zamišljati

Evo da ne zamisljas

http://hornskeith.com/deerwreck.wmv
 
AreOut said:
Lemmy said:
Vidio sam slike sudara automobila i jelena :shock: .... to uvijek bude totalka... a sa motorom to ne želim ni zamišljati

Evo da ne zamisljas

http://hornskeith.com/deerwreck.wmv

Baš sam sad uploado taj filmić i da stavim link kad ono već je tu.
 
Nedavno mi je ispred naglo počela pretrčavati jedan mačka. Jednostavno je krivo procjenila, počela trčati, skužila da nema više natrag i onda - što bude... Zaletila se taman u prednji kotač sa desne strane, osjetio sam lakši udarac, odbila se od kotača, i čim sam prošao (usporio sam dosta), vidim da se ona oporavila u sekundi, i nastavila trčati preko ceste kao da ništa nije bilo... Te mačke stvarno imaju mnogo života!

Pri onom udarcu sam već imao neke horror-slike kako ju paoke alu-felge prepolavljaju, režu u komade itd... ali fakat ništa od toga. Hvala Bogu!
 
prije cca 2 i pol godine mi je na izlazu iz zavoja izletio malo poveci pas... epilog nesrece je bio, pas je sepao 2-3 tjedna, ja sam slomio: nekoliko rebara, desnu nadlakticu, lopaticu, rame i dosta ostetio sve misice koji se spajaju tamo, slomio i neke kosti u ljevom stopalu, respektabilni potres mozga bla bla bla uglavnom pouka je, kod manjih zivotinja (ukljucujuci i vece pse) samo gas, veca je sansa da ostanes na motoru nego ako ih se izbjegava, volim zivotinje ali niti jedna nije vrijedna ljeta u gipsu trust me. naravno ova pas na kojega sam ja naletio je bio prevelik :D
 
95.god. jedan moj poznanik je pobrao kobilu na brzoj cesti prije Grobnika,auto totalka..a i kobila isto.
 
Koliko god to kontraproduktivno zvučalo i kontra logike, slažem se sa interesantnim mišljenjem Foggyja; kada su manje živine u pitanju (znači do cucka srednje veličine), same gassss... mada sam vidio i malih đukela koje su niske, ali imaju ziher više od 20 kila, kao odojci! Pa kada te drmne masa od 20 kila, ili pri brzini tih 20 kila dobije porast zbog ubrzanja (tvojeg, naravno), opet može na motoru biti štete kao od uragana Katrina...
 
Neka nepisana pravila nalažu da se mačke, zečevi i ostale životinje slične veličine gaze jer su dosta "savitljive" i ne bi trebalo biti većih problema. S psima je već drugačije i naravno, bilo bi poželjno izbjeći ga je ako je moguće, ali generalno sam mišljenja da treba po gasu. Ta Fegijeva logika ima smila jer bilo kakvo kočenje na psu vjerojatno znači pad. Žao mi je što nisam vidio Deanov nalet i psa koji eksplodira ko petarda. Vele svi da je bilo jako interesantno. :wink:
Btw, taj tvoj jebeni pas je već sat vremena nakon pada bio ko nov. Htjeli smo Alfred i ja još malo "popravit" i njega i vlasnika ali bilo je drotova... :mrgreen: :mrgreen:
 
S motorom hvala bogu ništa. Inače se ne vozim brzo pa stignem izbjegavat. Do sad je bilo sreće. S kamionom pas jedan,nešto mačaka,kokoši,ježeva,dvije sove :shock: i još nešto raznih sitnih stvorenja. Jebiga,nakupi se u oko 1000000km. I uvijek sam bio u bedu. I nikad štakora nisam uspio pokupit :evil: Ovo pišem zato što se i u kamionu osjeti kad pređeš preko kokoši ili mačke. Nije neki trzaj,ali se osjeti. A kamion je jako težak. Ne želim ni razmišljat kak bi mi bilo s motorom. :|
 
Još i moj djed i ujak su bili profesionalni vozači e pa oduvijek su mi govorili..kolko god ovo ružno zvuči...
kad ti pseto ili nka druga životinja izleti ne zaobilazi ga jer ćeš ubit čovjeka ili možda čak sebe ......
Ja inače eto volim jako mačke i meni ih je žao..nisam ubio ni jednu s motorićem ali bome sam jednu opizdio ko mutav nisam uspio zakočit i opizdila mi o plastiku iza prednje rote....i skotrljala se..taman sam stao ona se još kotrljala...i odšepala trkom u neki žbun! ja sam mislio da sam ubio jadnu mica macu ali eto nisam......

a psi su glupi ko kurac....e moraš pazit da ga ne uplašiš,ne zgaziš šta ja znam šta sve ne! pa se onda još zaletaju u tebe....sva sreća imao sam marte pa sam jednog uspio tako zveknit u glavušu da nisam bome mislim da bi me za but ujeo 8(


Poznam jednog koji je u zavoju sletio zadnjom rotom na mačku i Virago je za smeće lol!
 
Jednom davno mi je uz motor trčao hrt (bez namjere da me ugrize) i potegao je do 70 km/h. Nisam mogao vjerovati :shock: Uredno sam napravio krug i psa vratio vlasniku koji je bio pješke :mrgreen: