Zlatne godine

Babylon-07

New member
Zanima me kojih su se godina po vama radili najljepsi motori, nebitno po markama ili modelima... Trenutno vecina proizvodjaca kao da nema neki smjer kuda ide i jako rijetko netko izbaci motor za koji vecina moze reci da je stvarno "lijep".
Molio bi vas samo da se komentira dizajn a ne ne/kvaliteta jednog ili drugog.

Nisam uspio naci slicnu temu ali ako vec postoji slobodno brisite ovu.
 
Osamdesete i devedesete prošlog vjeka.
 
Killex said:
Osamdesete i devedesete prošlog vjeka.


(y)  u svakom slučaju ovo je bio najbolji period!!!!
 
sisak35 said:
(y)  u svakom slučaju ovo je bio najbolji period!!!!

Slazem se, medjutim i u ovom stoljecu recimo R1 i ZX10 iz 2004 jako lijepi motori. Samo eto nakon toga su zastranili :?
 
crveno bijela R1 model 98 najljepsi motor 90-ih,80-te suzukiji gsx-r,ovo poslije 2000-te jedino me bez daha ostavio ducati 1098
 
meni općenito sport i sport-touring modeli s kraja 90-tih... ostale tipove ne pratim pa ne znam...
 
Gluvi said:
Kraj sedamdesetih kava z 900, meni najlipši motor ,

(y)

iako uspoređivati motore prije i poslije devedestih baš i nema smisla, kao kruške i jabuke

osim BMWa  :mrgreen:
 
Neznam  (y)koliko se sjećate suzuki katana,1100 ,početak osamdesetih,meni isto jako ljep motor,daleko ispred svog vremena,nažalost sa puno slabosti ,ali mi je osta u ljepom sjećanju (y)
 
Gluvi said:
Neznam  (y)koliko se sjećate suzuki katana,1100 ,početak osamdesetih,meni isto jako ljep motor,daleko ispred svog vremena,nažalost sa puno slabosti ,ali mi je osta u ljepom sjećanju (y)

Slažem se, bio je to interesantan motor, jedan prijatelj u Os ga je u to vrijeme imao... Meni je tih godina bila najdraža Honda 750 K i uopće, takva linija motora. Od svih motora koje smo moja bolja polovica i ja imali, tu sam Hondu vozila s najvećim guštom (do Fazera kojeg sad imam).
 
Osamdesete. Jednostavni i lijepi nakedi od svih proizvođača.
 
devedesete
916/996/998 apsolutno prekrasni 8)

neznam zašto ali stari motori <80 meni izgledaju bezveze kao bicikle sa oklopima i motorima :mrgreen:
 
mv_agusta said:
devedesete
916/996/998 apsolutno prekrasni 8)

neznam zašto ali stari motori <80 meni izgledaju bezveze kao bicikle sa oklopima i motorima :mrgreen:
Pa nije tema samo sportive nego općenito motori.  :jesus: