Zna li tko sto znaci zuta lampica?

da, ali krivo si osmatrao eksperiment jer je rezervoar zatvorena posuda, a ne otvorena kao čaša.
u bocu od 1l sam ulio 1l i onda sam bocu okretao u svim smjerovima, odnosno po svim osima. Kako god bi ju postavio, uvijek je 1l bila u boci, sad sam zbunjen.
onda biće.... pošto je tvoj motor talijanski....... negde pušta i benzin...... osim uobičajenog puštanja ulja............
 
Pa evo, da krenem.
Ja sam uvijek točio motor na bočnoj nogari, ali sam primjetio da mi motor manje trosi ako ga točim uspravnog dok sjedim na njemu. Nisam nikad uspio skužit zašto, jer jednako odvrćem gas, ali kad ga točim uspravnog, jednostavno svaki put napravim više km prije paljenja lampice rezerve nego kad ga točim na bočnoj nogari.
A ti si jedan od onih koji prate potrošnju na način: "....točio sam za 100 kn i vozio sam se 3 dana...".

Jako precizno mjerenje, nema kaj.
 
A ti si jedan od onih koji prate potrošnju na način: "....točio sam za 100 kn i vozio sam se 3 dana...".

Jako precizno mjerenje, nema kaj.
Pa nego kako drugačije, ovo je jedina objektiva i empirijska metoda, ostalo je sve subjektivno i ne dokazivo, reklo bi se laboratorijski uvjeti.
 
Ne znam jel ima tu onih koji voze sa sobom prednji i zadnji štender ,pa shodno tome parkiraju na ravnoj i tvrdoj podlozi da se ne prevagne na lijevu ili ne daj bože na desnu stranu.I da li tu treba imati tu žaruljicu na kontrolnoj tabli.😎😂
Ps .Pitam za prijatelja.