Zongshen zs 125

Bajkeer

New member
bok evo razmisljam o kupnji novog motora,pa me zanima dali se jako kvcari jer dosta cujem da su nekvalitetni,koliko ide?
 
ja imam lzx 125!  (y) mali je zvjerka ali ima 13.5 konja,100-110km/h, dvije bregaste, uljni hladnjak -to nijedna 125 danasnja nema od njegovih konkurenata
zs nisam vozio ali ga ima kolega i ide motor. 90km/h bar on. moj je savjet ako mos uzmi od 200ccm ili novi sm 200! to su ti pravi gradski zvrkovi! ja servise normalno radim i nikakih problema.
-zamjerka: morao sam pojacat masu na motoru, nakon 3-4 dana voznje moras postezat sve sarafe na motoru!

motori nemaju neku zavrsnu obradu ali za te novce, vjeruj mi, dobit ces super motor!
 
Pitbull said:
Vjerojatano nemože vozit 200ccm zbog ograničenja ili  :misli:

pa ogranicenje se ne odnosi na ccm nego na ks kolko ja znam. 15ks :misli:
 
Bajkeer said:
bok evo razmisljam o kupnji novog motora,pa me zanima dali se jako kvcari jer dosta cujem da su nekvalitetni,koliko ide?
E ja ti prodajem Zongshen ZS 125 GY-A.ako te zanima javi se  (y)
 
a za koju namjenu ti treba motor. takav? cross
ako ces za grad i susrete uzmi lzx-a, puno je udobniji i brzi. Btw to je neka mjesavina street-turing motora
 
treba mi za skolu,do kafića itd.ja mislim da cu ipak uzeti 200ccm,jer je ograničenje 2 godine,a za tih 2 000kn dobije se 6 konja vise snage.
 
dajte mi još informacija,kazu da im je rok upotrebe kao polu trajna kobasica,dvoumim se izmedju zs 125 i kymco agility 125
 
Uzmi rađe kymco, ipak su duže na našem tržištu, imaju bolju prodajnu mrežu što i omogućuje bržu nabavu rezervnih dijelova ;)  (y)