Zračnice

VragStar

Member
mi trebaju za Dragstara 1100 Classic, 130/90/16 i 170/80/15, ako netko zna di ih ima (uz kontakt telefon) bio bih zahvalan. Ja pokušao naći, ali ih nitko nema na lageru, a trebaju mi hitno.
 
Znam da nema veze s ovim što si tražio ali ipak bih te pitao što si napravio sa onim originalnim auspusima? Negdje sam pročitao da si ih zamijenio na motoru sa onim glasnima. Pa ako su još kod tebe bi li ih prodao ili zamjenio za još jedne glasne.
 
Eh, da koliko tebi traju prednje disk pločice? Meni su se potrošile nakon 10 000 km, a vozim se stvarno polako i ne zaljećem se i ne divljam s kočnicama.
 
EasyRider said:
Eh, da koliko tebi traju prednje disk pločice? Meni su se potrošile nakon 10 000 km, a vozim se stvarno polako i ne zaljećem se i ne divljam s kočnicama.

Originalne ispuhe imam još na tavanu, nisu na motoru bili niti 400 kilometara i ne planiram ih stavljati nazad. Ako želiš mogu ti ih prodati, drugi mi ispusi ne trebaju. Pločice mi traju otprilike jednu sezonu, a to ti je tu negdje oko 10 000 kilometara i to prednje, a zadnje nisam još nikad mijenjao.