ZRX 1200 RCM-Sanctuary

gastajbarter

Well-known member
Lagano doradjen :mrgreen:..skuzio sam ove lude japance davnih dana..ohlinsa,bremba,OZa,cnc dijelova,carbona i titana nabacaj u sto vecim kolicinama i nema promasaja (y)..uvijek dobro ispadne..o cijenama drugi put :mrgreen:



 
ružno smeće...al dalo bi se provozat :mrgreen: (y)
 
Motor je serijski brutalan, jos kada mu stavis onaj kit stage 1 + full yoshimura ili nojima(cca 145ks) moras se drzat za volan da nebi odleprso! Mogu samo zamislit kakav je sa karburatorima od yoshimure i bregastima...zvace asfalt...
 
evo jos slikica

http://www.ac-sanctuary.co.jp/rcm-list/gallery/zrx/rcm276/



i ako koga zanima malo sam potrazio oko cijene..22805eura plus prevoz, carina i ostali drzavni haraci :mrgreen:, samo da napomenem da im je ovo najjefiniji model :LOL:
 
gastajbarter said:
i ako koga zanima malo sam potrazio oko cijene..22805eura plus prevoz, carina i ostali drzavni haraci :mrgreen:, samo da napomenem da im je ovo najjefiniji model :LOL:

Nekako imam osjecaj da ga necemo vidjati po nasim cestama  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Markori said:
Nekako imam osjecaj da ga necemo vidjati po nasim cestama  :LOL: :LOL: :LOL:

Ima po našim cestama tako sređenih XJR-eva preko nekoliko  :mrgreen:

Čak u tvojoj okolici par ...
 
pajo99 said:
Ima po našim cestama tako sređenih XJR-eva preko nekoliko  :mrgreen:

Čak u tvojoj okolici par ...

XJR-a da njih ima, to Grigic sve sreduje, ima ih po Zagrebu i okolici, Splitu a i po Rijeci, ali ZRX-a sredjenih ovako u Rijeci nema sigurno.
 
Markori said:
XJR-a da njih ima, to Grigic sve sreduje, ima ih po Zagrebu i okolici, Splitu a i po Rijeci, ali ZRX-a sredjenih ovako u Rijeci nema sigurno.

Ja sam mislio na XJR u okolici Rijeke.
Od XJR konkurencije...imas ZRX sredjenog od Šepića i cb1300 od jote