ŽUPANJA,18.08.2018.

Status
Not open for further replies.

BEŠO - SB

Member
  http://www.glas-slavonije.hr/373068/8/Poginuo-34-godisnji-motociklist-iz-Siskovaca-otac-petero-djece
 

Attachments

  • R.I.P. (2).jpg
    R.I.P. (2).jpg
    8.2 KB · Views: 161
Šokiran sam,jel' spada ovo u prometnu nesreću ?Strašno za pročitati,sućut obitelji i svima koji su ga poznavali .
 
Kawah said:
Šokiran sam,jel' spada ovo u prometnu nesreću ?Strašno za pročitati,sućut obitelji i svima koji su ga poznavali .

  Sada kada si postavio to pitanje stvarno bi čovijek došao u dvojbu....Ivan je isprobavo trkaći dio ulice koja je bila pripremljena za utrku ali pošto se nije zaustavio na dijelu ceste predviđenom za sportsko natjecanje već je probivši zaštitnu ogradu podletio pod automobil koji je prometovao dijelom ceste gdje se nije odvijao takmičarski dio i cesta je bila otvorena za promet to se može nazvati i prometnom nesrećom
 
Sta se tacno dogodilo ? Znam ove detalje iz clanaka, ali sta se desilo motoru da nastavi pravo ? Kocnice otkazale ili nesto drugo ? Ne mogu da povjerujem da je on napravio gresku....
 
Ta makina je na tvorničkin postavkama odila, ispravite me ako nisan u pravu 11.28 na Quartermile. Neki belaj se dogodija, moja bi logićna pretpostavka bila da se radilo o puknuću prednjh kočionih crijeva i da je osta samo na zadnjem disku, to mu je bija jedini izbor i onda naravno da ga je već pomalo potrošena guma bacila van zadanog pravca, velika je to brzina u malom vremenskom razmaku, moje duboko saućešće porodici... :undecided:
 
Priča se da je možda i gas ostao zaglavljen.. Štogod da je , to se dogodilo pri tolikoj brzini da je jako teško pravovremeno reagirati. Tj. mislim da je svaka reakcija instinktivna i refleksna... Uglavnom užas, što drugo reći.. :(
 
Tko pregleda motor znati ce u par minuta sto je :?

Uglavnom tuga za prijatelje, da ne spominjem obitelj prema kojoj zbilja treba biti uvidjavan :embarrassed:
 
Status
Not open for further replies.