ZX12R - bilo kakve informacije...

mister_m

New member
Zanima me jel zna netko kaj detaljnije o kawasakiju zx12r, ili još bolje ima kakva iskustva s njim? Il zna nekoga ko ga vozi? Razmišljam da odem pogledati jednog 2003. god. (motor je u Gajnicama) pa me interesira na kaj bi eventualno trebalo baciti oko malo detaljnije.
 
taj iz gajnica je rasturen totalno, neki lik je jurio s njim jako :mrgreen:
 
ako je vozen po zadnjem onda provjeri ramu i sve nosace,,,,,jer im to zna ispucati!!!
 
Nichael_SM said:
ako je vozen po zadnjem onda provjeri ramu i sve nosace,,,,,jer im to zna ispucati!!!
:nasilni: zx12r ima daleko najdeblju i najčvršču ramu od svih r motora tak da pričaš gluposti
 
mister_m said:
Zanima me jel zna netko kaj detaljnije o kawasakiju zx12r, ili još bolje ima kakva iskustva s njim? Il zna nekoga ko ga vozi?
ima penez sa foruma 2!on ti  može reči sve kaj te zanima!
koje je boje ta kaj ju trebaš ići gledat u gajnice?
 
videl na svoje oci,,,,,,,svi nosaci do jednoga su bili popucani i masina osla!!!
 
Nichael_SM said:
videl na svoje oci,,,,,,,svi nosaci do jednoga su bili popucani i masina osla!!!
nevjerujem! :?možda je prije bilo padano s tog motora i to jako pa se to desilo zbog toga
 
nije,,,,,vozil se po zadnjem  stalno i  tak....ne veli mda ga je pazil i mazil ali ,,,,,to je jedina za koju znam da je imala taj problem ali ipak ..samo velim,,
 
Nichael_SM said:
videl na svoje oci,,,,,,,svi nosaci do jednoga su bili popucani i masina osla!!!
a to ga je moro neko razvatit ko nezna ili je morao biti na free style-u sa christian pfefferom godinu dvije,možda je lupan bio,oće od sudara popucat nosaći,12 r ima dobru ramu i sve pet osim malo slabih nogica tj vilica,pogotovo zadnje :wink:
vozio sam ga i frend ga je imao 2 godine i kaže imao bi ga opet,sve pet motor po njemu!
 
a mozda ga je nacukaval,,,,,pa je puklo ,,neznam,,,ali je bilo sve spopucano!!!
imam negde islike na drugom kompu,,,budem potrazil
 
mister_m said:
Zanima me jel zna netko kaj detaljnije o kawasakiju zx12r, ili još bolje ima kakva iskustva s njim? Il zna nekoga ko ga vozi? Razmišljam da odem pogledati jednog 2003. god. (motor je u Gajnicama) pa me interesira na kaj bi eventualno trebalo baciti oko malo detaljnije.
stari pitaj šta te zanima o motoru i koje boje je ta iz gajnica
 
bikerboy said:
:nasilni: zx12r ima daleko najdeblju i najčvršču ramu od svih r motora tak da pričaš gluposti
nije bitna debljina ni veličina ja isto znam zx 12 na kojem je popucala rama od dizanja a nije bio nikad ni lupan i rama i oklopi su popucali oko šarafa na čem se drže i tak da je moguče da je istina  (y)
 
r1 vtc said:
nije bitna debljina ni veličina ja isto znam zx 12 na kojem je popucala rama od dizanja a nije bio nikad ni lupan i rama i oklopi su popucali oko šarafa na čem se drže i tak da je moguče da je istina  (y)
ja znam da se to na devetkama dešava
 
r1 vtc said:
nije bitna debljina ni veličina ja isto znam zx 12 na kojem je popucala rama od dizanja a nije bio nikad ni lupan i rama i oklopi su popucali oko šarafa na čem se drže i tak da je moguče da je istina  (y)
tocno to se i tu desilo,,
(y)
ja nemam nist protiv tog motora,to mi je bio do nedavno daleko najbolji motor,,,,,,,ali samo velim kaj sam videl,,,a to ne mora znaciti da je na svima!!!
 
r1 vtc said:
nije bitna debljina ni veličina ja isto znam zx 12 na kojem je popucala rama od dizanja a nije bio nikad ni lupan i rama i oklopi su popucali oko šarafa na čem se drže i tak da je moguče da je istina  (y)
puca to na svakom motoru ako se neznaš vozit po zadnjem!nije motor za svakoga!moja prva je imala više km po zadnjem nego po oba a ima 53000km i nikad ništa
 
Znam za 12-icu koja je redovno na zadnjem, i niti jednom joj se nije ništa desilo. A isto znam i da nije pažena i mažena. Motor i dalje bez ikakvih pukotina. Penez zna o kome pričam, a poznavajući i Peneza, definitivno ne pucketaju samo tak.