Zx6r 2006 dimenzije vilica

Guzan

New member
Pozdrav ekipa ima li ko ovde da zna tocnu duljinu one osovine na vilicama izmedju trokuta (dio sta prolazi kroz ramu)?
Konkretno me zanima duljina od dna do pocetka prvog navoja( di sida matica koja ga pricvrscuje za ramu)
I duljina tog samog navoja.
Hvala
 
Lp
 

Attachments

  • 20161130_171625.jpg
    20161130_171625.jpg
    1.9 MB · Views: 149
  • 20161130_171825.jpg
    20161130_171825.jpg
    1.7 MB · Views: 129
ne znam gdje bih pitao vec.. zanima me jeli znate nekog dobrog majstora koji bi mogao sa ninje usd vilice montirat na zr7, tocnije ciljam na 2003 godinu zlatne vile :0648: i da, jeli tako nesto uopce moguce?
 
pitanje je kome bi se dalo s time zaje... jer nemam ni alat a bas ni znanja da bih se sam usudio to radit
 
ako se razumijes mozda, dali bi ovo pasalo? izgleda mi i prednja felga ista e sad jedino ova osovina sto ide kroz ramu pitanje jesu li iste dimenzije?
http://www.njuskalo.hr/moto-dijelovi-ostali/kawasaki-z1000-dijelovi-oglas-20664203
 
pavoZR7 said:
pitanje je kome bi se dalo s time zaje... jer nemam ni alat a bas ni znanja da bih se sam usudio to radit

ne pitaj bedastoće , sve zavisi koliko novaca imaš na raspolaganju  :mrgreen:
sve se da  :LOL:
misli onda i o zadnjem kraju , pitanje koliko ti parcijalni posao ima smisla ;)
 
svaki put se lupim po prstima nakon ovakvog odgovora  :LOL:
 
obozavam svoj motor i htio bih ga samo malo jos ucinit boljim sebi, malo mu dat karaktera. znam da ga jednostavnije mogu prodat i kupit zx6r, ali ne zelim.

ivanSB said:
Prodajem vile komplet s trokutovima za zx6r 2005.
400 eur
Mog dostava
Ps imam i felgu
ivane nekako gledam 636 2003 godiste jer je felga ista kao na mom motoru.. kad bi barem bio neko tko zna dimenzije i ko bi bio zeljan to raditi, sve bi lakse odlucio, ja za sad samo nagadjam da bi to pasalo ali jel stvarno bi trebao bi netko tko je strucan za vilice rec.
 
Ti si iz Slavonije, a jako dobar serviser, kolega ovdje sa foruma "strasilo", je odselio u Đurđevac ili okolicu.
Kontaktiraj ga, pa popričaj s njim o tome.
 
pavoZR7 said:
obozavam svoj motor i htio bih ga samo malo jos ucinit boljim sebi, malo mu dat karaktera. znam da ga jednostavnije mogu prodat i kupit zx6r, ali ne zelim.
ivane nekako gledam 636 2003 godiste jer je felga ista kao na mom motoru.. kad bi barem bio neko tko zna dimenzije i ko bi bio zeljan to raditi, sve bi lakse odlucio, ja za sad samo nagadjam da bi to pasalo ali jel stvarno bi trebao bi netko tko je strucan za vilice rec.

Znam da ljudi stavljaju 636 vilice na er6, al tam moras stavit i drugi kotac. Imas dosta info o tome na raznim forumima, pa mozes naci vecinu dimenzija tamo.
Recimo http://myextremehobbies.blogspot.hr/2011/07/kawasaki-er6n-r-zx10r-front-end-mod.html ima dosta info o samim vilicama.
 
Da ne otvaran novu temu pisen opet ovdi,
Da li ko od vas raspolaze sa informacijon koje su mire gornjeg trokuta na zx6r iz 2007.
Iman jednu sliku u privitku na koju san stavia mire koje san ja izvadia (zanemarite samo oblik trokuta)
Znaci medjusobni razmaci rupa za štapove i rupe od osovine.
Offset mi je ispa 27.12mm al mislin da to ulazi u tolerancu,pa san na slici napisa 27mm
 

Attachments

  • 20200425_155053.png
    20200425_155053.png
    54.7 KB · Views: 49