Latest activity

  • tomo3
    tomo3 reacted to barba's post in the thread Barba Borina priča . with Haha Haha.
    Jesan ,prova san .Više san iša bokon nego ravno, pogotovo kad bi triba parkirat.Bija san prezadovoljan kočnicama al ne i max brzinom jer...
  • Nike11 replied to the thread Yamaha Tmax 560.
    Forza Napoli
  • stipe_zxr
    stipe_zxr replied to the thread Novi stacionarni radari.
    Ja imam osigurac....
  • barba
    barba replied to the thread Barba Borina priča ..
    Meni još gusta al boja me hebe, bijela.:ROFLMAO:(y)
  • Spori
    Molim Vas pomozite. Hornet 600, PC34 1999 godina Pukao lanac i polomio par stvari. Pogledajte slike ako imate bilo što od toga javite.
    • 0C8A6B57-46CD-4F29-A501-832C61E377B1.jpeg
    • 402B176F-F537-4F6B-8394-7C5E66794640.jpeg
    • 4261309C-1A3E-4759-83AA-CD2A5F0F8BF0.jpeg
  • barba
    barba reacted to dermat's post in the thread Barba Borina priča . with Like Like.
    Super priča, štivo! Nego to adrenalin i nokti...A jel kosa šta nareste? Lako ću za nokte, sa koson san tanak...kažu kad si na motoru...
  • barba
    barba replied to the thread Barba Borina priča ..
    Jesan ,prova san .Više san iša bokon nego ravno, pogotovo kad bi triba parkirat.Bija san prezadovoljan kočnicama al ne i max brzinom jer...
  • smile 77
    smile 77 replied to the thread BMW S1000R.
    cestitke (y) je li ovaj iz splita bija
  • barba
    barba reacted to tomo3's post in the thread Barba Borina priča . with Like Like.
    Bravo, lijepe životne pripovjetke. Barba, šteta što nikad nisi probao KTM-a. Meni kod svakog opaljenja nokti izrastu po centimetar-dva...
  • Spori
    Spori reacted to smile 77's post in the thread Hornet Fun Club with Like Like.
    odlicno,prosa.moglo je bit svasta(y)
  • smile 77
    smile 77 replied to the thread Hornet Fun Club.
    odlicno,prosa.moglo je bit svasta(y)
  • Zek@n
    Zek@n reacted to dipsi997's post in the thread Novi stacionarni radari with Like Like.
    Postoji razlika u prekrsaju ako tablica nije vidljiva tj necitljiva i ako si tehnicki neispravan. O tome ovisi i kazna
  • Spori
    Spori replied to the thread Hornet Fun Club.
    NIkome ništa osim materijalne štete. To mi za nećaka treba.
  • cadjo
    cadjo replied to the thread Hornet Fun Club.
    Ufff 🤯 nadam se da je svo zlo u ovome tj. da tebi nije ništa.... Njuškalo pritraži,mora biti nešto od ovog tamo 👍
  • vila
    vila replied to the thread BMW S1000R.
    Vidim da je tema utihnula ali eto moram se i ja pohvaliti s zvjeri. Dugo sam gledao XR ali je na kraju R prevladao jer mi ljepsi...
    • IMG_20210505_124826.jpg