New profile posts

Pozdrav, imam grijače za prodati, prednji i zadnji, ispravni
vlado1981
vlado1981
Pozdrav,
posaljes sliku i cijenu na wap?
098 9323 523 Vlado

Lp
vlado1981
vlado1981
Moze i Viber naravno.
Jbg, ne prolazi, mozda Denis ima neki link za info...
črnomerec
črnomerec
Neznam,meni prođje pod normalno,probaj guglat,vjesti iz ukrajne,sve novo je gore
Imam Leo Vince auspuh na svom ali me zivcira jer mu je zavrsna obrada govno u odnosu na Akrapa iako je po dizajnu i zvuku bolji od slovenca....
Sad te se sjecam....GT ti je i onda bio nadimak ako se ne varam
GT
GT
Da, nisam ga mijenjao. Kao niti ti. A i motori nam se poklapaju. :)
Pozdrav, interesira me Akrapovic za XR ako ga prodajete odvojeno...
GT
GT
Bok,
Ako ga prodajete - kaj me se ne sjećaš još od GP-a? :)
Probat ću prodati u kompletu, a ako budem skidao, tebi ću prvom javiti za auspuh. Ti imaš serijski na svome?
Pozdrav Pinta. Vidim da je tema xx1100 na forumu zamrla pa bih te zamolio ako je moguce da me ubacis u viber grupu. +38761252409
Hvala unaprijed druze
Pinta 001 JA
Eto ni ja nisam često na forumu, a i kad jesam ne pogledam sve. No danas sam naletio na tvoju poruku i zamolio pokretača grupe da te ubaci. Sorry kaj nisam prije vidio.
pozdrav!
Pozdrav.
Vidim da si bio na štandu Italjeta, pa imaš li koja saznanja kad ide isporuka u EU i u HR?
Ima li još slika Italjeta?
Bob Rock
Bob Rock
Nisam pitao kada folazi Italjet...Znam da kasne...Super skuter...Stavit ću slike na temu...
  • Like
Reactions: jessy
Bok,

radiš li još tankpad-e? Trebao bi za BMW R1250GSA neki gumeni ili mat crni da pokrijem neke ogrebotine od cifera ili remena. Obzirom da je rub i da bi trebao biti savijen, možda iz tri komada.. Javi mi. Pozdrav, Zoran
Anastasia Date dating website can help you get connected with men and women residing throughout Europe. If you want to date women living in a European country, you need to look at nowhere else but AnastasiaDate. For more Information Visit: anastasiadate review