New profile posts

Pozz,imam 2007. godina,stvarno perfektno stanje,bez i jedne crtice ili bilo kakvih padova.58000 km,drugi vlasnik kupljen od prvoga u Hr.Može broj na koji pošaljem slike..Viber....moj je 0917897844
passenger
passenger
+385 98 176 44 33 What up,nemam viber...

hvala
pozz
Mačak.BarbaBore je.Pošalji mi tvoj broj moba .Tribaju mi neki djelovi za Afriku Twin.Moj broj.091 525 87 92.
Gato
Gato
Pozdrav lipi moj Barba! Evo sasvim slučajno sam ovo vidio jer sam jako rijetko na forumu otkako su ga ovako uneredili(n) .
Nemam ti ja nikakvih dijelova za Africu, ali ako mogu kako pomoći javi se ovdje ili na 091 794 2798.
imam ti ja akrapovica za tebe polovnog
Inkognito
Da, koliko para?
Ima li ostecenja?
Koliko je star?
Moze slike neke?
igopola
igopola
polovni stanje tako tako ako ceš slike Viber tel 098850324 igor(y)
Inkognito
Pozz. Uopce nemogu poslati poruku na ovaj broj.
Posaljite vi meni za akrapovica 0913336188
Pozz,
dobio sam preporuku za tebe da ponekad znaš održavat tečaj motokros vožnje. Ako nisam krivo shvatio.
Lp, Danijel De Bona
Veliki pozdrav, nismo se čuli odavno
MK Noćni jahači Trilj, najavili parti, pa sad zbog covida sve otkazal (imali su i jedan smrtni slučaj), uglavnom ne mogu editirati prvi post i napisati da je otkazanoi
Iwa
Iwa
idem vidjet
samo popodne 4 šihte (badava psttt…) po 7-8 krugova … išao bi sad u ponedjeljak al me strah guma jbg … nevolim baš na starim vozit gore, vidjet ću još
Druze Joke oprosti ali imam jednu molbu

Prijatelj mi sutra dolazi u Split sa motorom i tribalo bi nategnuti lanac pa je li moguce to obaviti onako partizanski jer covik nije odavde
Bob Rock
Bob Rock
Je..Ima par bezveznih provokatora...Pljucaju bezveze, a ni vidili motor..Malo ću ignorirat takve..
Napier
Napier
Radi svoje a kada motori dojdu neka komentiraju i ko ih jebe
Bob Rock
Bob Rock
Je..
Ljubota bajkeru stari 😎
Ljubo 051
Ljubo 051
Oooo, Tedimoj...
Jel se snalaziš po ovom novom govnotu??
I zašto se više ne želiš nikada javiti???
SpoRRi
SpoRRi
A snalazim se jedva, evo ti od 17 sati pokusavan odgovorit 😂
Zovi sutra kad pocnes raditi znam da ce ti biti dosadno
Pozdrav @bocojaki

naručio bi neke stvari iz Louisa. Iz Splita sam. Kakav je način dostave/uplate.

Lp
bocojaki
bocojaki
Nazovi me molim te da netipkamo.
0993374644
Pozdrav @thule_5689

U vezi poklopca zadnjeg sica. Za koju godinu VFR800F je? Jeli crni original od Honde?
Ako sve to odgovara, koja je cijena?

Lp
"Ne pišaj mi iza leđa i ne govori mi da pada kiša"
"Jedan je Ago, i jedan je Fangio,jedan je Senna i jedan je Rossi a ostali su nusproizvod tehnološke tehnologije:mrgreen:"