New profile posts

Pozdrav, da li bi bočne torbe išle u prodaju bez nosača. naime ja imam ZZR 1400 i nosače za njega imam. Kolike su dimenzije torbe i koja bi cijena bila
ako bi ih prodavali bez nosača. Odakle ste, možda da mogu pogledati da li bi mi odgovarale takve jer za ZZR nude veči model. Ja sam iz Varaždina.

Srdačan pozdrav i unaprijed hvala na odgovoru.
Robert
SalezShark's main goal is to find the right customer for you and provide them with the best customer service. SalezShark's business CRM software can help you develop a better sales strategy and close more sales deals.

salexshark crm.png
Baby Science IVF, are amongst reputed Bangalore-based IVF centers acknowledged to provide reliable infertility treatment. Our experienced team consisting of Gynecologists, Psychologists, and Embryologists provides the best solution for every kind of infertility problem.
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Mocippaldi
Mocippaldi
Gledo sam (y)
pamzor
pamzor
Najpodcijenjenija gitara west coasta definitivno John Cipollina R.I.P.
Baš ću uvaliti u temu "Who do you love"

alo lipoto moja … kako si mi ...vidim počela se Ti vozaaaat …

ja sam trenutno out ... moram ići meniskus sredit u Lovran , sad čekam … a onda fijuuuu… gas gas ;)

ustvari , fali mi jedna kavica stobom, … ilitiga kako bi se ljepše reklo zaželio te se malo vidjet … :cool:
  • Like
Reactions: Modesty40
Modesty40
Modesty40
Ajoj, pa bit će valjda koja kavica. Vozam se slabo, ili je vrijeme nikakvo ili obaveze..
Pozdrav...Velika je razlika voziti Caballero 500 i Rally 500... Ako želiš, mogu ti izvadit novog iz salona ,pa ga okreni u garaži dolje ispod salona par krugova.. Čisto da osjetiš.. Ja sam ti u Prizmić Mota oko 14 sati svaki dan..Samo javi obavezno kad bi došao..