New profile posts

alo lipoto moja … kako si mi ...vidim počela se Ti vozaaaat …

ja sam trenutno out ... moram ići meniskus sredit u Lovran , sad čekam … a onda fijuuuu… gas gas ;)

ustvari , fali mi jedna kavica stobom, … ilitiga kako bi se ljepše reklo zaželio te se malo vidjet … :cool:
  • Like
Reactions: Modesty40
Modesty40
Modesty40
Ajoj, pa bit će valjda koja kavica. Vozam se slabo, ili je vrijeme nikakvo ili obaveze..
Pozdrav...Velika je razlika voziti Caballero 500 i Rally 500... Ako želiš, mogu ti izvadit novog iz salona ,pa ga okreni u garaži dolje ispod salona par krugova.. Čisto da osjetiš.. Ja sam ti u Prizmić Mota oko 14 sati svaki dan..Samo javi obavezno kad bi došao..
Happy birthday:)
gigi
gigi
Hvala ali mam još mjesec dana za odraditi pa mogu reći da sam odvalio prvu polovicu stoljeća :cool:
Ako ne prodaš, a put te nanese na Srdoči, ja sam u Concordu, pa ako mi odgovara veličina velika je vjerovatnost da bi ih uzeo...Zoran 091 1624807
Pozdrav
Da li znaš, kojim redom se pritežu/kontroliraju žbice na ST ili bilo kojem drugom motoru sa tubles gumama. Znam da je svako 5000 km na 6 Nm, ali neznam kojim redom pritezat.
Znam na običnoj felgi gdje nije tubles i žbice su u sredini ide svaka 4 žbica, ali na ovoj sa duplim redom, neznam . Svuda tražim i pitam, ali nigdje nema točne upute.