Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

jeli ovo s gorivom vridi samo za mt09 ili za ostale marke.taman tocim gorivo pa da ne fulam.radi se o hondi.molim sto brzi odgovor drzim pistolj za gorivo i stvara se guzva polako
Honda je stroj,moze na sve,stavi 40 oktana,da ostale krame misle da mogu parirat
 
Honda je stroj,moze na sve,stavi 40 oktana,da ostale krame misle da mogu parirat
nisi mi pomoga nema 40 oktana ovde.opet sam u dilemi
honda je 86 godiste.xl je model.samo imam veliki tank od 28 litara.volim uvjek tankat do cepa,drzi mi hrdu u rezervaru na okupu.pa da ne bacam pare bez veze.sekiju nije bitno u 5 kuna,a ja tako nikad necu skupit za noviji motor
 
  • Haha
Reactions: zrakoplovac
Dali je tko stavljao givi 2139DT?
Iskustva?

Ili još bolje ako netko ima iskustvo s touring original vjetrobranom.
 
Last edited:
Katastrofa koje razlike u cijeni pa 2018 i 2019 su bili ispod 10000 tisuća eura,a sad ovo iznad 100000 kuna, odličan marketinški trik za ovo malo struje i plastike, budimo realni jer ovaj motor ne vredi više od 80000 tisuća kuna.
 
Katastrofa koje razlike u cijeni pa 2018 i 2019 su bili ispod 10000 tisuća eura,a sad ovo iznad 100000 kuna, odličan marketinški trik za ovo malo struje i plastike, budimo realni jer ovaj motor ne vredi više od 80000 tisuća kuna.
2018-2019 su sad na njuskalu 10 000+ € :)
 

Počelo je :)

Ma ništa nije počelo, doći će ih par komada na tržište.
Ljudi će i dalje prodavati stare, žaliti se na nove, stari će bit skuplji od novih. Investicija.
 
  • Like
Reactions: karet