×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Pa stavi DB killere i miran.....
Ja cu iduci tjedan na homogaciju auspuha.....
263 kn i miran
a bi da mogu, samo prvi vlasnik mog bajka uzeo akrape bez mogucnosti homologacije za cestu..nemaju db-killere, i ne mogu se atestirat..da mogu ikako,lipo bi bilo..ne vozin puno, po gradu nikako, al TDM bez zvuka mi nije to..
 
a bi da mogu, samo prvi vlasnik mog bajka uzeo akrape bez mogucnosti homologacije za cestu..nemaju db-killere, i ne mogu se atestirat..da mogu ikako,lipo bi bilo..ne vozin puno, po gradu nikako, al TDM bez zvuka mi nije to..
A slusaj
Onda si u velikome problemu
Ako nemas db killere i ako ti nije upisan u kniizicu
Neznan uopce kako prolazis tehnicki.....
 
A slusaj
Onda si u velikome problemu
Ako nemas db killere i ako ti nije upisan u kniizicu
Neznan uopce kako prolazis tehnicki.....
s originalnim auspusima,pa kad dodjem doma s tehnickog vratim ove sta pjevaju..mislio sam se mozda ulozit u nove MIVV, uredno ih upisat, al ako bi me i dalje zajebavali kad bi skinio db-killere..cemu?..nema smisla, a cisto sumnjam da MIVV bolje zvuci sa killerima
 
s originalnim auspusima,pa kad dodjem doma s tehnickog vratim ove sta pjevaju..mislio sam se mozda ulozit u nove MIVV, uredno ih upisat, al ako bi me i dalje zajebavali kad bi skinio db-killere..cemu?..nema smisla, a cisto sumnjam da MIVV bolje zvuci sa killerima
Ispravan si tj hologaciju prolazia samo sa sb killerima
Prema tome ako ih izvadis najeba si ako te stopa......
Mivv je stvarno dobar.....i sa Db killerima je lip zvk
Vidi nek ti Bob Pokaze kako njegov grmi....
Iman ga i ja na Kralju
 
@ LALA3: Kod policije je ono 'reasonable doubt' - opravdana sumnja cim mu se nesto ne svida oku ili uhu.. a na sudu se ni ne mora pojaviti pa je tesko oboriti optuzbu.

@ seki22: Sve se da dogovoriti, ne pale svi STP motor, neki nisu ni usli u halu, nevjerojatno ali istinito.. mala mjesta ne veliki gradovi.
 
Ispravan si tj hologaciju prolazia samo sa sb killerima
Prema tome ako ih izvadis najeba si ako te stopa......
Mivv je stvarno dobar.....i sa Db killerima je lip zvk
Vidi nek ti Bob Pokaze kako njegov grmi....
Iman ga i ja na Kralju
jel se sicas(da ne trazim sad) kako se racuna cijena..?
 
a bi da mogu, samo prvi vlasnik mog bajka uzeo akrape bez mogucnosti homologacije za cestu..nemaju db-killere, i ne mogu se atestirat..da mogu ikako,lipo bi bilo..ne vozin puno, po gradu nikako, al TDM bez zvuka mi nije to..
misli malo i na druge nisi jedini koji "uziva" u tvom zvuku
zvuk moze bit super (prevladavaju niski tonovi) i to se ne siri predaleko.. a moze bit i zavijanje tipa RR preseravanje (visoki tonovi) i to se onda cje nadaleko..

db kileri za tebe bi se vjerojatno mogu (dat) napravit, ili pitaj kod akrapa direktno... umetak tj. cijev sa "prosirenom i zavinutom pirijom" bi bia dovoljan

neki dan san bia na Sv. Juri na Mosoru i cuju se motori doli, oni debilni sta zavijaju
7 dana posli na Vickovom Stupu, opet isto.. debili
 
misli malo i na druge nisi jedini koji "uziva" u tvom zvuku
zvuk moze bit super (prevladavaju niski tonovi) i to se ne siri predaleko.. a moze bit i zavijanje tipa RR preseravanje (visoki tonovi) i to se onda cje nadaleko..

db kileri za tebe bi se vjerojatno mogu (dat) napravit, ili pitaj kod akrapa direktno... umetak tj. cijev sa "prosirenom i zavinutom pirijom" bi bia dovoljan

neki dan san bia na Sv. Juri na Mosoru i cuju se motori doli, oni debilni sta zavijaju
7 dana posli na Vickovom Stupu, opet isto.. debili
Nije problem db killeru nego u tome da taj auspuh po papirima nije street legal
Znaci broj tj marka auspuha i moze se jebat......
Ne moze bit legalan i da se ne cuje uopce.....
Ja cu iduci tjedan odma na homologaciju
Vec san prije par godina to ucinia sa Kraljen.......
#samolegalno
 
  • Like
Reactions: LALA3
Zasto debili...
misli malo i na druge nisi jedini koji "uziva" u tvom zvuku
zvuk moze bit super (prevladavaju niski tonovi) i to se ne siri predaleko.. a moze bit i zavijanje tipa RR preseravanje (visoki tonovi) i to se onda cje nadaleko..

db kileri za tebe bi se vjerojatno mogu (dat) napravit, ili pitaj kod akrapa direktno... umetak tj. cijev sa "prosirenom i zavinutom pirijom" bi bia dovoljan

neki dan san bia na Sv. Juri na Mosoru i cuju se motori doli, oni debilni sta zavijaju
7 dana posli na Vickovom Stupu, opet isto.. debili

Znaci mi svi koji imamo zamjenski top smo svi debili ...

jebote dosla gadna vremena... vise ni motoristi ne vole da se motor cuje...

uzivajte u svojim tihim mlincima
 
Kad krenu ovi motori na struju odma se prebacite na njih a nama debilima ostavite ove da uzivamo u zvukovima lea, akrapa ,...
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
Zasto debili...


Znaci mi svi koji imamo zamjenski top smo svi debili ...

jebote dosla gadna vremena... vise ni motoristi ne vole da se motor cuje...

uzivajte u svojim tihim mlincima
Za boga miloga
Motor sa OEM topom nije motor
I vlasnik istog je .....ma necu nista govorit
Ali mora bit homologiran tj po zakonu
Grom i pakao......
 
Zasto debili...


Znaci mi svi koji imamo zamjenski top smo svi debili ...

jebote dosla gadna vremena... vise ni motoristi ne vole da se motor cuje...

uzivajte u svojim tihim mlincima

I ja iman zamjenski top.. možeš čitat šta san napisa i sa razumijevanjem
 
Nije problem db killeru nego u tome da taj auspuh po papirima nije street legal
Znaci broj tj marka auspuha i moze se jebat......
Ne moze bit legalan i da se ne cuje uopce.....
Ja cu iduci tjedan odma na homologaciju
Vec san prije par godina to ucinia sa Kraljen.......
#samolegalno

Jasno da triba bit legalan.. ali i nelegalni mogu imat ugodan zvuk, koji ne smeta ostalima i kod kontrola ne provocira dodatne radnje.
 
Postajemo sve vise posteni europljani 😂

dok ja i dalje vise volim pravi balkan 😂
 
  • Like
Reactions: Nero
Kad probas djir s ovim strojem i ovom topcinom vise ne mozes bit tih 😁
335E0015-17C1-4AA0-87E0-6FC8C11100D1.jpg
 
  • Like
Reactions: barba
Ne mogu jer sam isfrustriran sa svim postenjacinama zadnje vrime... svakom k.... nesto smeta

Slažem se .. ali da živiš uz cestu po kojoj divljaju i tebi bi bi smetalo.. kad se vozi kroz naselje onda se ima obzira prema ljudima koji tu žive. Većinom je dovoljno samo malo smanjit gas.
 
Slažem se .. ali da živiš uz cestu po kojoj divljaju i tebi bi bi smetalo.. kad se vozi kroz naselje onda se ima obzira prema ljudima koji tu žive. Većinom je dovoljno samo malo smanjit gas.

na prvoj crti sam uz magistralu i kad god cujem pravi RR sa zamjenskim auspuhom letim na cestu i masem da ga raspali tako da cijelo naselje skace 😂

A7D7D9F2-0F6E-4684-8537-F9241E3C5939.jpeg