Dobre prilike u oglasima

Rotax je odličan za solo vožnje, mala potrošnja. Pegaso i F650 (BMW) su imali istu mašinu. Kasniji Pegaso (660 kubika) ima istu mašinu ka i XT.
Problem kod Rotaxa je bia u kumplungu anlasera. Bendix. Usljed malo lošijih baterija istrošili bi se i onda vrtili uprazno. Zamjena je prilično skupa. Mijenjao :mrgreen:
Ako misliš kupiti, gledaj da ti hvata "na zub". Moguće mu je izmjena blizu. Mada ima i jedan gospodin u Samoboru koji to zna fino servisirati pa je dosta jeftinije.
 
Neka kopija akrapa ili yoshimure bi te i mogla zeznut možda da..al da će to znat ovaj na tehničkom ne znam baš..Mehaničar za motore svakako..
A čuj, ako gosposin na tehničkom smatra da se radi o originalu i da, kao takav, prolazi tehnički onda je meni diviljno dobro.
Zašto uopće tako? Zato šta mi je pun k raznih filozofa, likova koji imaju tanke živce (gle k**** bez kožice), švercera i preprodavača kod kojih kupiš motor pa treba još toliko na djelove potrošiti za proći tehnički. A ovi gori šta cvili, di to ima kupit za petinu cjene novog? Ako, majstore koji ne cvili, znaš za koji dobar HD za petinu cijene, javi. Ili je to samo tipkovnica cijena?
 
A čuj, ako gosposin na tehničkom smatra da se radi o originalu i da, kao takav, prolazi tehnički onda je meni diviljno dobro.
Zašto uopće tako? Zato šta mi je pun k raznih filozofa, likova koji imaju tanke živce (gle k**** bez kožice), švercera i preprodavača kod kojih kupiš motor pa treba još toliko na djelove potrošiti za proći tehnički. A ovi gori šta cvili, di to ima kupit za petinu cjene novog? Ako, majstore koji ne cvili, znaš za koji dobar HD za petinu cijene, javi. Ili je to samo tipkovnica cijena?
Cek..ako stricek na tehnickom kaze da je ok, onda je ok? :mrgreen: Blago tebi:mrgreen:
 
Pajebamubogmater uzimaš motor, prijevozno sredstvo ne uzimaš kokodril Lacoste majcu... Pa potrudi se malo, bar sad ima gugla kurca palca, prijatelja nekog... On će na tehničkom pitat...
 
a kaj ti voziš joža?
Od motora trenutno BMW. A ti, matane, ča ti voziš? Ivek, ti si isto stručnjak? :) Blago nama s toliko znalaca. Šteta samo talenata da ovako propadaju po forumu.
 
A čuj, ako gosposin na tehničkom smatra da se radi o originalu i da, kao takav, prolazi tehnički onda je meni diviljno dobro.
Zašto uopće tako? Zato šta mi je pun k raznih filozofa, likova koji imaju tanke živce (gle k**** bez kožice), švercera i preprodavača kod kojih kupiš motor pa treba još toliko na djelove potrošiti za proći tehnički. A ovi gori šta cvili, di to ima kupit za petinu cjene novog? Ako, majstore koji ne cvili, znaš za koji dobar HD za petinu cijene, javi. Ili je to samo tipkovnica cijena?
ne kužim ovo, znaš se logirati na forum, a ne znaš si zguglati sliku motora koji kupuješ??

takvi kao ti, osim što su najgori kupci, su i najgori prodavači, jer dok dođeš kupovati sliježu ramenima jer nemaju pojma o tome što prodaju, oni su se samo vozili, a lokalni meho im je jednom godišnje za 500 kn promijenio ulje, onda dođeš kupovati, xy čudnih zvukova, slini na 100 mjesta, hrđavi lanac visi do poda, gume ravne da ni bočna nogara ne treba, a ti pojma nemaš zašto je to tako i kako to mora biti jer "ja sam se samo vozio"
 
i kak nek on sada zna da je to original auspuh i nosač tablice?? pa nije on forumski stručnjak..
 
takvi kao ti, osim što su najgori kupci, su i najgori prodavači, jer dok dođeš kupovati sliježu ramenima jer nemaju pojma o tome što prodaju, oni su se samo vozili, a lokalni meho im je jednom godišnje za 500 kn promijenio ulje, onda dođeš kupovati, xy čudnih zvukova, slini na 100 mjesta, hrđavi lanac visi do poda, gume ravne da ni bočna nogara ne treba, a ti pojma nemaš zašto je to tako i kako to mora biti jer "ja sam se samo vozio"
Pa na prodavaču je da ti doveze motor na pregled a na tebi da "stručnim"okom ocijeniš stanje i svaku sitnicu. Zašto bi on morao znati i objašnjavati? :p
 
  • Like
Reactions: neven
tebi prodavači voze motore na pregled? odlično!
ja obično sjednem u auto, napravim u prosjeku 300 km i onda okom forumskog stručnjaka ocjenjujem stanje, ali ipak više volim dok prodavač ima barem malo tehničke pismenosti i kulture, nego dok mi sliježe ramenima i pravi se grbav, a ja sam potratio cijeli dan
a onda isti taj dok kupuje motor jebe za svaku sitnicu i traži pregled vozila u stanici za tehnički pregled
 
Srećom, većinom kupujem novo, ali zato prodajem, i ako mi lik kaže da bi htio pregledati motor/auto negdje u servisu o svom trošku naravno da ću se pojaviti pa neka stručnjaci pregledavaju koliko hoće. Mogu me i pitat ali ionako ću lagat. :mrgreen:
 
Srećom, većinom kupujem novo, ali zato prodajem, i ako mi lik kaže da bi htio pregledati motor/auto negdje u servisu o svom trošku naravno da ću se pojaviti pa neka stručnjaci pregledavaju koliko hoće. Mogu me i pitat ali ionako ću lagat. :mrgreen:
Tako je...kupujem novo i prodajem ka novo te opremljeno,uvjek se gubi,dobija onaj ko kupi...al oni bi gratiss... imate ove nove od euro- 0 -,:puvjek sam radje pronasao jos 2-3.000 eur.,pa uzeo sta ocu...naravno Stroma... :)
 
  • Like
Reactions: JosipS
ne kužim ovo, znaš se logirati na forum, a ne znaš si zguglati sliku motora koji kupuješ??

takvi kao ti, osim što su najgori kupci, su i najgori prodavači, jer dok dođeš kupovati sliježu ramenima jer nemaju pojma o tome što prodaju, oni su se samo vozili, a lokalni meho im je jednom godišnje za 500 kn promijenio ulje, onda dođeš kupovati, xy čudnih zvukova, slini na 100 mjesta, hrđavi lanac visi do poda, gume ravne da ni bočna nogara ne treba, a ti pojma nemaš zašto je to tako i kako to mora biti jer "ja sam se samo vozio"
Dečko, izgleda kako misliš da si popia svu pamet svita.
Takvi kao ti, najgori su prodavači. Kupili su neki zamjenski dio, lokalni meho im je to namontirao i onda prodaju muda pod bubrege. Prave se da je sve original i kad napokon ulove jelena,kasnije se smiju jer ovaj ne prolazi tehnički. Usput ne potroše valjda ni 20 eura (koje zarade jer, uglavnom bez škole, robuju za siću u tuđoj zemlji) pa se u selu prave važni, časteći tutu brlje u lokalnoj krčmi. Kad ih puste malo kući.
Zguglaj (valjada to znači tražiti/pronači na jednoj od tražilica, bio to i Google) ti sliku motora koji kupuješ.

Ukratko, to što mjerodavna osoba na tehničkom kaže da je neko vozilo ispravno ili ne, da ima sve što treba da udovolji tehničkom pregledu i sigurnosti na cesti (ili to nema) pametnjakovićima poput tebe je smiješno. Dobro je Štulić davno otpjevao -- "Balkane, Balkane, Balkane moj, budi mi silan i dobro mi stoj."
Neko iz sela ode, ali selo iz njega nikad.

Sigurno gomila kupaca tvojih vozila zahvaljuje dragom Bogu što je baš od tebe kupila neki krš. Ni x ni y čudnih zvukova, ne slini nigdi, lanac s pozlatom od 24 karata nategnut da gitaru možeš svirat na njemu. Gume pobrušene samo po rubovima jer "macho" vozi isključivo nagnut do štafne i imaš pojma o svakom dijelu na motoru. U stvari nisi ništa drugo radio u životu osim proučavao mašinu na koju ćeš potrošiti tu crkavicu koju imaš.

Aj, pali na ignore.
 
  • Like
Reactions: Ivanos46
kakvi bmw joža?

evo tu ti je moj stari kawasaki... orginal auspuh orginal nosač tablice... prolazi tehnički i bez veze.....

Prika moj, staru Kawu sam vozio 1988 -- GPZ 750 unitrack. Ovo tvoje je novo :)
Još uvik se dvoumim između sport tourer-a ili choppera. Ako bude ovo prvo, najvjerovatnije Honda.