×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Neznan kolko godina imate, al mene satare ta spiza iz tih fast fudeva, jel to uljave ploče, ovo ono,ne znam, uvik ka da san stine izija. Izbjegavam uspješno zadnjih 10 godina...
 
  • Like
Reactions: LALA3
tamo se cevapi jedino tako i mogu pojest, vruci i odma..bio neku vecer, pekli ih..znaci,da mi placaju ubuduce i daju ih mukte tamo vise ne idem..
Nisan svatia
Dosa si i taman peceno sa grila i ?
Zasto neces vise ni mukte?
 
Neznan kolko godina imate, al mene satare ta spiza iz tih fast fudeva, jel to uljave ploče, ovo ono,ne znam, uvik ka da san stine izija. Izbjegavam uspješno zadnjih 10 godina...
Ma odoh jednom misecno ako…..
Kad san doma
Znaci 4,5,6 godisnje
 
Na Vruji ima nešto malo pičaka
 

Attachments

  • IMG_20211031_120859.jpg
    IMG_20211031_120859.jpg
    3.4 MB · Views: 0
A di su star vremena kada je Vulić častio u Bambija 2 sata prije utakmice???
 
Vidit cemo koliko ce ih ložit.

Neću ništa upirat.
Nisam ni ja mislija nesto ozbiljno, max da ce mo se skupa vozit al eto sad se utrkuje.
Lip je to gir, trening, gradele putovanja👍
 
  • Like
Reactions: Dene and Nero
Nisan svatia
Dosa si i taman peceno sa grila i ?
Zasto neces vise ni mukte?
dosa, ceka da se ispecu,bio s dicom..nije mi se dalo do u grad, kontam ajde, najbolji su gradu,..znaci,izvanka crni i suvi, unutra skoro sirovi(pretpostavljam da lokacija grilla izmedju prozora i vrata i nije bas najsretnije rijesenje) ..lepinja se raspala od ulja..Boze sacuvaj..kazu dica, tata sta je ovo..ajmo u grad..sutradan ih odveo u KP..svaka cast svakom ko ih moze tu pojest
 
  • Like
Reactions: Zog
dosa, ceka da se ispecu,bio s dicom..nije mi se dalo do u grad, kontam ajde, najbolji su gradu,..znaci,izvanka crni i suvi, unutra skoro sirovi(pretpostavljam da lokacija grilla izmedju prozora i vrata i nije bas najsretnije rijesenje) ..lepinja se raspala od ulja..Boze sacuvaj..kazu dica, tata sta je ovo..ajmo u grad..sutradan ih odveo u KP..svaka cast svakom ko ih moze tu pojest
Sta je to KP

znaci tebi ne valjaju u Densija i to frisko peceni
Dooobro…..nemamo svi isti ukus………boze moj…..
Cek cek….bia si sa dicon…..znaci sa auton a ne motoron!!!!!
Ali ovo je o motoriman…..
 
KP
Kantun Paulina?????
Prije nekoliko godina bili su dobri
Sad su…..hm…..
Ajde slzimo se da se ne slazemo

ali bez obzira na sve velicina cevapa u Pauline je sramotna
To nisu cevapi nego okruglice
 
  • Like
Reactions: LALA3