×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

rumunjska, ili cevapi i razgovor?!..mora sam.. 😂
Za cevape neznan.misli da ne nego sarme ili fazol/kobasice….nean pojma
Razgovor naravno.Dobro jutro
Rumunjska ne….naravno
Malo do Licko-senjske zupanije…….
Ne razumin sta si mora….kao neki sprd ili sta…..zasto Rumunjska…..jel to aluzija kao mocni motor za putovanja pa kao ispod 1000 km ako ga upalis si ka onu u miloklizu😎
Oces predlozit da stavin bocne kufere?
Jer bocni kuferi su sta?…….
 
  • Like
Reactions: Zog
Meni su govorili da kad uzmem KTM da cu cilo vrime narucivat "paketice"
Izgleda to vridi za sve euro motore🤣

😶

20211022_155345.jpg


😄
 
Za cevape neznan.misli da ne nego sarme ili fazol/kobasice….nean pojma
Razgovor naravno.Dobro jutro
Rumunjska ne….naravno
Malo do Licko-senjske zupanije…….
Ne razumin sta si mora….kao neki sprd ili sta…..zasto Rumunjska…..jel to aluzija kao mocni motor za putovanja pa kao ispod 1000 km ako ga upalis si ka onu u miloklizu😎
Oces predlozit da stavin bocne kufere?
Jer bocni kuferi su sta?…….
e, jbg...nismo se razumili
 
Meni su govorili da kad uzmem KTM da cu cilo vrime narucivat "paketice"
Izgleda to vridi za sve euro motore🤣
Jbg za motor proizveden 1993, mora se ponekad nesto i naruciti. Da je druge marke, u vecini slucajeva odavno bi bio "u vjecitim lovistima" za motore (= na otpadu)
 
A di je zima? Ja san bija sa mopedon kružno do Knina malo, Drniš, Unešić, Radošić, i to, vrime odlično... Jedino nepičin 120 nego 100...tu je možda caka😁 vidija 5 motora, nigdi nikoga, više bicikli nego motora...
 
A di je zima? Ja san bija sa mopedon kružno do Knina malo, Drniš, Unešić, Radošić, i to, vrime odlično... Jedino nepičin 120 nego 100...tu je možda caka😁 vidija 5 motora, nigdi nikoga, više bicikli nego motora...
U Korenici
 
Btw jucer navecer nenadano ucinia dir do Densija i mrknija 2u1 10tku…..
Frisko ispecene……milina…..
Doletia neki autobus i interventna policija….
Sta koi kua?!?!?!?! kad navodno Cibona igra danas pa jucer dosli na trening……..
Mislin se u sebi koga briga za Cibonu i HR kosarku……..
Jedan put tako Hajduk igra i nisu me tili pustit sa dicon u autu u Starog Mornara…….gospe ti sinjske jel ima obiljezja navijaca….neman….mala dica u autu…..
A prica mi teta pecuci cevape da ljudi ne mogu do svojih brodica u lucici kad Hajduk igra…..blokaju sve….bice samo kad dode neki zapaljivi klub tipa Dinamo,Dinamo 3(Rijeka),Osijek ili Sibenik……

Ali ajde bar su interventni policjoti udrili dnevnicu i mrkli i oni cevape…..
 
Btw jucer navecer nenadano ucinia dir do Densija i mrknija 2u1 10tku…..
Frisko ispecene……milina…..
tamo se cevapi jedino tako i mogu pojest, vruci i odma..bio neku vecer, pekli ih..znaci,da mi placaju ubuduce i daju ih mukte tamo vise ne idem..
 
  • Like
Reactions: Zog