×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Na njihovoj stranici je dostava subotom navedena samo kao mogućnost i to kad je naručeno preko usluge Paket24 (žurna dostava unutar 24 sata)

Naručujem dosta često (i prečesto:mrgreen:) i zbilja se ne sjećam da mi je ikad dostava bila subotom bez obzira na kurirsku službu koja je vozila:unsure:
 
Ja zaboravio sam da su Svi Sveti, ali dostavljaju li uopce subotom? Ako dio dostave namontirat ce mi ga odmah, dosao bih po motor busom u nedilju. Nije to sluzbeni servis, radi ako treba i za vikend
Prije ce bit da ne rade.
Imas li broj paketa da vidis di je , dokle je stiga?
 
Last edited:
Prije ce bit da ne rade.
Imas li broj paketa da vidis di je , dokle je stiga?
Imam, na putu je izmedju Njemacke i Hrvatske. Prosli put, prije mjesec dana, je od Feucht Nuremberg stigao do Zagreba iduci dan, ovoga puta nije pa ga ocekujem danas - a to znaci da ce biti u Solinu sutri. E ako nema dostave subotom, i posto je u ponedeljak blagdan, nista od dostave prije utorka. Znaci da bih najranije po motor mogao u srijedu. A prognoza i srijeda i cetvrtak kisa...
 
Inače, kakvi transport donirane krvi i organa za transplantaciju, isporuka moto djelova i opreme bi trebala imat prioritet, u kakvoj mi ovo zemlji živimo!?!? :mrgreen:
A neznan
Evo meni danas predali DHL-u u Austriji
Sad cemo vidit kad ce doc…..kontan nista prije utorka…..
Mozda me iznenadi😂😂😂😂
 
Ja zaboravio sam da su Svi Sveti, ali dostavljaju li uopce subotom? Ako dio dostave namontirat ce mi ga odmah, dosao bih po motor busom u nedilju. Nije to sluzbeni servis, radi ako treba i za vikend
Bespuca interneta kazu ovo
Screenshot_20211029_080445.jpg

Posto je zvjezdicom naznaceno da se moze naruciti I subotom pretpostavim da se treba naglasiti vise puta te da je nesto skuplja usluga.
A onda slucajno nesto zapne I dostave ti sljedeci normalan radni dan.
Naravno na salteru 'nije do nas, nego do tih sta dostavljaju"
Ofc cijena ostane ista, ali mozete se zaliti. 🤣
P. S. Nebi htio nikog nazivat glupanom, ali gotovo svi su shvatili da pita za hrvatsku postu, a ne DHL Gotovo svi...
 
Last edited:
Bespuca interneta kazu ovo
View attachment 737490
Posto je zvjezdicom naznaceno da se moze naruciti I subotom pretpostavim da se treba naglasiti vise puta te da je nesto skuplja usluga.
A onda slucajno nesto zapne I dostave ti sljedeci normalan radni dan.
Naravno na salteru 'nije do nas, nego do tih sta dostavljaju"
Ofc cijena ostane ista, ali mozete se zaliti. 🤣
P. S. Nebi htio nikog nazivat glupanom, ali gotovo svi su shvatili da pita za hrvatsku postu, a ne DHL Gotovo svi.

Koliko vidim ovo za narucivanje subotom vazi samo za "Paket 24"?

U Njemackoj je DHL preuzeo slanje paketa - preda se kod nas, ali poslije kad dodje u Hrvatsku (ili BiH) urucuje obicna posta. Drugo kad se salje DHL express postom

"Deutsche Post - DHL Paket":

https://parcelsapp.com/en/tracking/CU250202071DE
 
Last edited:
Dugopoljac je zaustavlja proslu sedmicu,auta i motore...kako mu se da vise?!
Ma gledaju i na Solinskoj i kod starog rodilišta prolaze li pješaci kroz crveno na semoforu.... sidi na motoru i piše u blokić, s njim bude još jedan kolega
 
Ma gledaju i na Solinskoj i kod starog rodilišta prolaze li pješaci kroz crveno na semoforu.... sidi na motoru i piše u blokić, s njim bude još jedan kolega
lani me na solinsku ferma (na taxi stajalištu), dakle, mog oca, mog malog, i mene. mi sva tri, lagano crveno i priko. policajac u ladu sidi, nas gleda, piše blokić, kad smo mu rekli ko smo šta smo, reka je mom malome "a moga si pripazit na ove starce sa tobom" hahaha nije naplatija ništa al smo se nasmijali...