Nova Honda Africa Twin

Znaci ni dobro kako god okrenes :rolleyes:
Vidia sam da rejserri stavljaju krunicu na volan. Morat cu i ja pokusat...
 
Znaci ni dobro kako god okrenes :rolleyes:
Vidia sam da rejserri stavljaju krunicu na volan. Morat cu i ja pokusat...
Izbjegaji sve osim laganog makadama…..
I onda tubeless i mirna bosna
Sa motoron od 100+ kuna i 230-250 kg se ne ide u offroad
Ako to oces uzmes nesto za 20-30 iljada kn polovni i udri misko….
 
  • Like
Reactions: Nero
Pa da
Samo nema svako para na bacanje pa da unistava motor od 150-200 iljada kn do vrha Kozjaka
Za to polovni 200,300 ccm i peri deri….

to je putni enduro motor koji netko koristi za sminku i produzenje pise a osnovna namjena mu je za putovat kako cestom tako i makadamom.

isto tako Split je pun velikih auta i djipova a nisu isli dalje od Dugopolja u outlet ducane
 
nekupuju svi motor da se sminkaju i pokazuju ima ih koji kupe da se voze
Mogli bi na kraju svake sezone pokazivat km i pecate u putovnicama. Ali nisu svi da se k...ce 😘
 
branko ti si ka prometni pandur...samo bi preusmjerava promet.

a sta si se i ti nasa prozvan?

ovo sta Seki pise je isto kao kupit R motor pa ga ne vozit na stazu jer je skup....

kupis sta ti se svidja,vozis di god mozes i hoces koga briga

a ne meni je glupo i to mora svima bit glupo
 
Mogli bi na kraju svake sezone pokazivat km i pecate u putovnicama. Ali nisu svi da se k...ce 😘

ajde Patrik samo mi ti nemoj pisat o motorima molim te 😂
 
a sta si se i ti nasa prozvan?

ovo sta Seki pise je isto kao kupit R motor pa ga ne vozit na stazu jer je skup....

kupis sta ti se svidja,vozis di god mozes i hoces koga briga

a ne meni je glupo i to mora svima bit glupo
Prestrasno
pa upravo govorin o tome a ti o nekoj sminki i preseransu
 
Izbjegaji sve osim laganog makadama…..
I onda tubeless i mirna bosna
Sa motoron od 100+ kuna i 230-250 kg se ne ide u offroad
Ako to oces uzmes nesto za 20-30 iljada kn polovni i udri misko….

A ovo je napisala moja baba
 
Ja prvu gumu na 2.1 zadnja na 2.5 i meni se cini ok a neki voze 2.3/2.8 Cont 3
 
Ja obe uglavnom držin na 1.4, ako se ide u malo žešći OFF onda spustin na 1.3.:cool:
 
Ja u danu predjem 1200km prema hr i onda redovno tamo negdje probusim gumu, uglavnom jer vani nema tih sranja po putevima. Zapadna i slavonska sela su nebo i zemlja. Pretpostavljam da imas pravo u tom slucaju i sigurno je da i zracnica ima svoje prednosti, sto ovisi o nacinu voznje vjerovatno
Kojim motorom odvozis 1200 km ?
I to samo Autoput vozis?
Ja sam max na 600 km u danu i neznam za Autoput 😊 i dosta mi !
Planiram sad 5 dana A ,I ,SLO i HR ako ne stignem natrag onda idem i Autoput koji bas ne volim vozit 😵‍💫
 
Kojim motorom odvozis 1200 km ?
I to samo Autoput vozis?
Ja sam max na 600 km u danu i neznam za Autoput 😊 i dosta mi !
Planiram sad 5 dana A ,I ,SLO i HR ako ne stignem natrag onda idem i Autoput koji bas ne volim vozit 😵‍💫
650 strom bio, prodan, sad gledam što dalje, sviđa mi se hrpa motora i to je problem
svaki motor i jači skuter to lagano odvoze ako ne želiš plaćati kazne na blicevima, pitanje je samo udobnosti

da, uglavnom autoput, toliko imam do kuće i onda nekad samo želiš stići, pa se poslije po hr lagano vozikam... nekad 11 sati, nekad 16, ovisi o gužvi, vremenu... da ne idem autoputom nekad mislim da bi trajalo 2 dana :mrgreen:
bilo je i tura bez autoputa al onda nije bila ta kilometraža, odmor u austriji, doručak i dalje gas

autoput je sranje, al štaš... ako imaš vremena izbjegni ga, sretno!
 
ajde Patrik samo mi ti nemoj pisat o motorima molim te 😂
Ako nisi primietia ja pitam, a ti se non stop s nekim nadmudrues. Jesi ikad vozia crf1000?! Ili neki drugi motor iz tema di pises?
 
Zasto bi ga unistavao? Naucis vozit i koristis motor za ono za sto je predviden.
Ma kako god da ga znas vozit prevalit ces se to je sigurno…..
Jednostavno motor od 250 kg koji usputno dode od 120 do 200 iljada kn vozit po kozjim putevima je po meni suludo
To je za vecinom cestu i makadam tipa Majstorska cesta….znaci tamo di uredno moze auto proc sa prednjim pogonom…
Govorin o:
GS 850/1250
ATAS 1000/1100
S10
Strom 1000
Triumph Explorer
Multica 950/1200
Itd….itd….to nisu motori za u brdo….mislin svasta se moze vozit ali……
Ko ima para moze ili ko ima sponzorski motor….
Ja osobno da me zanima offroad bi uzea nesto tipa CRF 300 ili nekakvog starog KLE 500 i udri….jebetese kad se iskrenes….
Ali jedna Multica V4 ili GSA ili 1290 kad se iskrene em tesko za dignit em mozebitna steta da odma prodas bubreg