Gorivo

nedavno sam upoznao jednog lika koji se ako ništa relativno dobro služi google translateom i radimo neki sitni posao, takvih je 1 od 100, kao narod su općenito strašno zatucani, ali dobroćudni za razliku od recimo slovenaca, ali ta nemogućnost sporazumijevanja ubija svaku želju za komunikacijom
doduše u pograničnim prostorima starija ekipa zna hrvatski jer su devedesetih živjeli od nas pa su bili prisiljeni naučiti


u mađarsku se ide s civicom i autoprikolicom, mislim da bi se travanjka raspala po njihovim cestama :mrgreen:
Lako nama kad živimo kraj mora i od turizma, da nije tako, i mi bi bili (ili smo na drugu ruku) imbecilni !
 
Lako nama kad živimo kraj mora i od turizma, da nije tako, i mi bi bili (ili smo na drugu ruku) imbecilni !
ja na žalost ne živim kraj mora i još više na žalost nemam baš ništa od tog turizma :mrgreen:
 
Išao sam jutros maloj po osobnu u MUP, a na pumpama redovi kao u vrijeme jugo inflacije. Jebo me pas ako nisu poskupljenje namjerno objavili još prošli tjedan tak da škvadra natoči čim više po starim trošarinama
 
Kad dignu tarli na 10€ pa ponude 5€ ekvivalent u struji ima svi da navale na struju duplo jeftinija od benzina :mrgreen:
 
Prije 10 godina...
 

Attachments

  • gorivo.jpg
    gorivo.jpg
    248.7 KB · Views: 0