Gorivo

Sreca kaj sam blizu 70, pa me boli ono za pisanje, zao mi ovih mladih, koje tek cekaju sranja....
ponovio si nekoliko puta da te boli kita jer ionako imaš 70, a onda žalopojke i strah od pedera i lezbi naoružanih do zuba, od kad znam za sebe slušam te jedno te iste priče od starijih

više ni ja nisam mlad, ali se nadam da neću biti ogorčeni starac koji "žali" mlade i priča kak je nekad sve bilo bolje dok smo vozili stojadine, sanjali tomose i bili smo sretni i slobodni
 
+ ove priče mi smo napadali miliciju, mi smo ovo mi smo ono...
Odi danas na prosvjed koji nasilno eskalira i budi samo u kritičnoj masi, ne moraš ništa biti kriv, pokupe te i ne gine ti 30 dana istrage. Ne daj bože da si stvarno napao službenu osobu, min 6 mj. Izađeš van i pozdraviš se sa poslom i životom.
U ono doba te pokupe, prosviraju po rebrima i šutnu nogom u guzicu. Sutradan si na poslu. A i da nisi, pojaviš se nakon tjedan dana i nikom ništa. Blažene socijalističke tvornice za kojima se danas nariče.
Apsolutno nisam za pognut glavu i glumit ovcu ali realnost je ipak drugačija. Također ima i u onome, nismo mi još dotakli dno i nije nam toliko loše...
 
ponovio si nekoliko puta da te boli kita jer ionako imaš 70, a onda žalopojke i strah od pedera i lezbi naoružanih do zuba, od kad znam za sebe slušam te jedno te iste priče od starijih

više ni ja nisam mlad, ali se nadam da neću biti ogorčeni starac koji "žali" mlade i priča kak je nekad sve bilo bolje dok smo vozili stojadine, sanjali tomose i bili smo sretni i slobodni

omane se i tebi nekad dobar post..
ili ti je to dečko napiso..😂
 
  • Haha
Reactions: infinity
Problem je što ljudi generalno imaju previše novaca a nemoguće ih je izvući iz čarapa pa je potrebno svako toliko izmisliti nešto čime bi im barem vrijednost pala. Zadnji je bio prije 20-tak godine uvođenjem eura. I ovo sad je samo jedan u nizu. :mrgreen:
 
Nevjerojatno, koliko šoldi nekima treba., i opet bi im bilo malo... Pa sa jedim milijunom eura ili s pet, deset ili sto...opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati...
 
Nevjerojatno, koliko šoldi nekima treba., i opet bi im bilo malo... Pa sa jedim milijunom eura ili s pet, deset ili sto...opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati...
Najbolje da svak ima svoju kokicu, ovčicu i đardin i jede što uzgoji.
 
  • Like
Reactions: Grom90
Ma sve je to jedan veliki vic:

Ej bre Bratko (A), dosta si ti operisao po ovoj pijaci (B), pusti sad malo da Bahro (C) i ja (D) pazarimo, će deca (E) da nam pomru od gladi...

(A) Faraceutski lobi
(B) Svijet
(C) Proizvođači oružja
(D) Naftni lobi
(E) Političari
 
:mrgreen:

(i to USA, tam je fakat cijena ogromna) :D
 

Attachments

  • 1654869283262.png
    1654869283262.png
    330.3 KB · Views: 0
  • Haha
Reactions: pikacu79 and Shepa
Kako mislis, evo Olandezi i Belgijanci se izborila da vlada smanji dazbine i vlada smanjila a sad gorivo skuplje nego prije smanjenja dazbina da se ne zavaras i kod Svaba nakon vladinih mjera od 35 centi cijena opet skoro stigla onu prije mjera 💪