Svi putevi vode u Karlobag

Nigdje nikoga… 😁
 

Attachments

  • 8160E78A-FA25-44EA-A53B-06A564FB4663.jpeg
    8160E78A-FA25-44EA-A53B-06A564FB4663.jpeg
    2.1 MB · Views: 0
Priznaj da si fotošopirao oblake/nebo/mirno more i da se držiš zubima dok fotkaš da te bura ne odnese. :mrgreen:

Šta kaže asfalt? Jel mokro u onih par zavoja u hladu?
 
Priznaj da si fotošopirao oblake/nebo/mirno more i da se držiš zubima dok fotkaš da te bura ne odnese. :mrgreen:

Šta kaže asfalt? Jel mokro u onih par zavoja u hladu?
Hahahah 😂

Uzimajuci u obzir da je prosinac, vrijeme je bilo super!
12-14 stupnjeva, a samo na par mjesta malo mokra cesta… Uglavnom izmedju Prizne i Jablanca

Dobar dan za voznju… sad opet 10 dana cekanja da kisa popusti 😂
 
  • Like
Reactions: Dene
Hahahah 😂

Uzimajuci u obzir da je prosinac, vrijeme je bilo super!
12-14 stupnjeva, a samo na par mjesta malo mokra cesta… Uglavnom izmedju Prizne i Jablanca

Dobar dan za voznju… sad opet 10 dana cekanja da kisa popusti 😂
Kakvih 10 dana... od subote sunce slijedecih dva tjedna. Moji idu na skijanje, sve je isplanirano.:mrgreen:
 
Iskreno, ne da mi se na snijeg čak ni da nema vožnje. Postoji varijanta da im se pridružim krajem slijedećeg tjedna mada sumnjam...
 
Iskreno, ne da mi se na snijeg čak ni da nema vožnje. Postoji varijanta da im se pridružim krajem slijedećeg tjedna mada sumnjam...
Taman kad malo zahladi bude ti se dalo :p :ROFLMAO::ROFLMAO:
Nisam planirao ovakve vrućine tu kod nas pa još nisam spreman za vožnju :sneaky:
 
A ne znam, dok sam živio u Italiji zatvarao bi sezonu skijanja 1.7. Valjda sam ostario. :mrgreen:
Uglavnom, ideja za petak je na stolu. Ako se pokaže da je temperatura ok onda subota prema jugu, vjv Makaraska.
 
  • Like
Reactions: bojan