Cijene osiguranja motocikala

Ma neeeee, otprilike koliko muzike toliko para da ne napisem drukcije 😁 šala šala
Ali pogledaj cijenu za tvoj motor i od octana, skoro u kunu, koliko ccm toliko kn.
Tvoj 165x7.5=1237.5 1238ccm
Njegov 100x7.5=750 750ccm
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Octane
Ja nacelno na autu i sad na motoru uzimam samo basic policu posto ju moram imati...ovo sve ostalo sta nude zastite bonusa asistencije itd itd je samo dobro osmisljeno da uprihode dodatno koji euro...jer kad dodje do asistencije meni je jedina asistencija frend i kombi a osiguranje i nijhov marketing postaje tesko dostupan.
 
Ja nacelno na autu i sad na motoru uzimam samo basic policu posto ju moram imati...ovo sve ostalo sta nude zastite bonusa asistencije itd itd je samo dobro osmisljeno da uprihode dodatno koji euro...jer kad dodje do asistencije meni je jedina asistencija frend i kombi a osiguranje i nijhov marketing postaje tesko dostupan.

I ja isto.


Pogotovo ono osnovno osiguranje za vozaca i suvozaca: iznosi koji su navdeni vrijede za trajni invaliditet ili smrt. Npr, ako je osigurana svota za invaliditet 80.000kn (tako je nekad bilo pa zato navodim tu cifru), to dobijes kad ti se utvrdi 100% invaliditet. Za 10% trajnog invaliditeta se radi o 8.000kn. Valjda jedino smrt nije diskutabilna jer ili jesi ili nisi (40.000kn) :D
 
  • Haha
Reactions: Dene
Ja nacelno na autu i sad na motoru uzimam samo basic policu posto ju moram imati...ovo sve ostalo sta nude zastite bonusa asistencije itd itd je samo dobro osmisljeno da uprihode dodatno koji euro...jer kad dodje do asistencije meni je jedina asistencija frend i kombi a osiguranje i nijhov marketing postaje tesko dostupan.
Mislim da osiguranje bonusa nije loše,a nije skupo
 
  • Like
Reactions: Igor28
Mislim da osiguranje bonusa nije loše,a nije skupo

To sam (nazalost) uzeo: 9 eura platio. Poslije netko napisao da u slucaju da ti se tereti polica jer si skrivio nesrecu (15% se bonus smanjuje) odes kod drugog osiguravatelja i opet imas 50% (nekad davno je 50% bilo moguce odmah dobit, onda je bio period kad su pazili na to - kad su se umrezile osig kuce i legalno to nije bilo moguce).
 
  • Like
Reactions: Dene
To sam (nazalost) uzeo: 9 eura platio. Poslije netko napisao da u slucaju da ti se tereti polica jer si skrivio nesrecu (15% se bonus smanjuje) odes kod drugog osiguravatelja i opet imas 50% (nekad davno je 50% bilo moguce odmah dobit, onda je bio period kad su pazili na to - kad su se umrezile osig kuce i legalno to nije bilo moguce).
Uvijek je bilo moguće.
Ali u pravu si,sad to nema smisla
 
Uvijek je bilo moguće

Ne legalno, ako si imao neku vezu onda mozda da. Iz iskustva u obitelji - izgubljeno je 15% zbog sudara i ni jedna osig kuca nije htjela osigurat vozilo sa 50% bonusom nego 35%, a tada su cijene oaveznog osiguranja bile iste u svim osig kucama. Ovako napamet, prije 10-15 godina je to bilo
 
  • Like
Reactions: Dene
Ne legalno, ako si imao neku vezu onda mozda da. Iz iskustva u obitelji (izgubljeno je 15% zbog sudara i ni jedna osig kuca nije htjela osigurat vozilo sa 50% bonusom nego 35%)
Jbg,nije najpametnije pisati o nečemu što možda nije legalno,ali kažem iz iskustva da se moglo 😁
 
  • Like
Reactions: 3alfa3