Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

"ljetno" dvodjelno Rukka - super za ispod koznih hlaca i jakne. Vec skoro 10 godina staro, brdo pranja u vesmasini (30C, bez omeksivaca, brzi program od 15tak min nakon svakog koristenja), jos uvijek ko novo. Mislim da je kostalo 45+45 eura u Louisu kad sam kupovao.
Navodno ti materijali nakon odredjenog broja pranja se usmrde puno prije nego kad su novi, ali nisam to primjetio na tom Rukka kompletu - ko novo u svakom smislu.
 
Last edited:
Osim Modeke, jel ima jos neki brand da ima u ponudi hlace sa produzenom nogavicom ?
A da je dostupno kod nas.

Znam da ima i Alpinestars, ali nazalost ne kod nas.
 
Osim Modeke, jel ima jos neki brand da ima u ponudi hlace sa produzenom nogavicom ?
A da je dostupno kod nas.

Znam da ima i Alpinestars, ali nazalost ne kod nas.

Dainese ima neke modele koji su velicinama van standarda (krace ili dulje nogavice), barem je tako bilo prije, provjeri na njihovom webu
 
Znam da imaju
Osim Modeke, jel ima jos neki brand da ima u ponudi hlace sa produzenom nogavicom ?
A da je dostupno kod nas.

Znam da ima i Alpinestars, ali nazalost ne kod nas.
Znam da imaju Büse i Held produžene nogavice. Za Held bi trebao potegnuti do Varaždina, za Büse ne znam postoji li službeni uvoznik.
 

Ja uzeo ovo za pod jednodjelni kombi, odlicna stvar, ako ti pomogne. Kombi jednostavno klizne na tebe kad ga oblačiš i nakon vožnje ga skineš bez problema ako si i znojan. Neznam kolko je poštarina ako bi uzeo samo to, ja sam uzeo i kombi i bila mi je free.
 
  • Like
Reactions: CroKick
Ja sam si uzeo 2 seta u lidlu.
Meni je to super i nikad se ne vozim bez toga - ne znojim se toliko i puno je lakše skinuti jaknu/hlace sa sebe kad se skidaš.

Možeš to isto pronaći u decathlonu i sl sportskim ducanima.
I mi koji se znojimo pun k zadovoljni sa Lidlom, obuces a i skines kozu lako a to pododjelo na suncu je suho za 20-30 min 👍
 
  • Like
Reactions: Freesty
Kak se to u lidlu zove, neka slika, nesto?
lidl motociklisticka majica i tajice

IMG_1051.jpeg
 
  • Like
Reactions: Freesty
Ne znam gdje postaviti pitanje, pa cu ovdje.
Jedno "pedersko" pitanje? Imate li problema sa ostatcima/mrvicama guma na vašim patikama?
Razumijem da treba voziti u moto opremi, al eto, ne mogu u čizmama na +35 na posao u ured.
 
Najjednostavnije i najjeftinije, omotaj izolir trakom gumu na mjenjaču.
Ako je to problem ili sam krivo skužio..