KTM 1290

vidio sam 1290 u nedjelju u karlobagu, black edition. nisam bio s motor jer sam se vracao s momacke pa sam malo mamuran setuckao oko motora, vjerovatno sam i jako sumnjivo izgledao. ali moram priznat da je motor predivan. mene frend nagovara da mu prodam sp...mozda se bacim u ktm
Ako budeš dovoljno ozbiljan, javi se…
 
vidio sam 1290 u nedjelju u karlobagu, black edition. nisam bio s motor jer sam se vracao s momacke pa sam malo mamuran setuckao oko motora, vjerovatno sam i jako sumnjivo izgledao. ali moram priznat da je motor predivan. mene frend nagovara da mu prodam sp...mozda se bacim u ktm
Bolje se baci u more nego u KTM. Bjež glavom bez obzira, imaš još života pred sobom. Svi moji kompići KTMdžije izgledaju barem dvadeset godina stariji nego što jesu….napaćeni, mutnih pogleda, zure u daljinu…u smjeru Austrije…
 
Pretpostavljam da s Katemom moras biti puno agresivniji i angaziraniji po serpentinama nego s gs-om?
Evo i mene zanimalo jel samo malo ili bas puno nezna voziti :ROFLMAO:
.. samo sto i ti to tako lipo u desetercu napisao

A i krivi je motor kupio ... garant :LOL:
 
Evo i mene zanimalo jel samo malo ili bas puno nezna voziti :ROFLMAO:
.. samo sto i ti to tako lipo u desetercu napisao

A i krivi je motor kupio ... garant :LOL:
Bas puno ne znam voziti. I krivi motor sam kupio.
 
890 je na nižim okretajima dosta jak.
U petoj ubrzava od 60 do 100 kao i 1250 gs, a okreće više, značilo bi, u nižim brzinama je još brži. Genijalan agregat.
Nasuprot 790 koji na nižim okretajim u višljoj brzini samo štekti i ne mrda, 890 vuče bez prenemaganja.
 
Last edited:
2.9 2.7?

Ja bi rado probao taj 890 Adv, ima ko?