Male Tablice

Priznajem da ste vi sa Ducati-ima u prednosti jer dok vam istekne onih 5 godina za tablicu istekne i vijek motocikla! :mrgreen:
 
Medo said:
Priznajem da ste vi sa Ducati-ima u prednosti jer dok vam istekne onih 5 godina za tablicu istekne i vijek motocikla! :mrgreen:
:rofl:
I onda mi, druže, kažeš da ne znaš i ne radiš kvalitetan off :mrgreen:
 
Medo said:
Priznajem da ste vi sa Ducati-ima u prednosti jer dok vam istekne onih 5 godina za tablicu istekne i vijek motocikla! :mrgreen:

Ispravak netočnog navoda: 5 godina za tablicu ističe kad se vozilo odjavi. Mi nemamo zašto odjavljivat kad nam motori i nakon 5 godina plijene pažnju i idu kao da su novi. Dok su japaneri za to vrijeme već promijenili 7 modela i sram vas je na cestu s tim rugobama. :mrgreen: :mrgreen:
 
mate said:
To vam je tako kad imate japanske škartove s glupim imenima. Moj motor je 998R a tablica ZG-998-RR (jedan R je bio zauzet a dva označava ujedno i baRRaka racing team :mrgreen:) i platio sam ju kao i svaku drugu. :jesus:

Zamislite da si Šile napravi npr. tablicu VK-Hayabusa001, to bi mu taman prekrilo cijeli zadnji kraj tog manekena na dva kotača.... šteta što ga ne može cijelog prekrit...ili možda još bolje, sakrit.  :mrgreen: :mrgreen:

npr...
ZG
1000
CagivaRaptor
:wink: :mrgreen:
 
Ne znam za vas, ali meni se čini, kad već imate tablicu na motoru, da bi bilo bolje da se teško pamte brojevi i slova. Čisto kad prođemo kraj Hrvojevih kolega. :wink:
 
Što li je ovo sad?!? Tema je postala poligon za metroseksualno preseravanje... :LOL:
 
Rivi said:
Ne znam za vas, ali meni se čini, kad već imate tablicu na motoru, da bi bilo bolje da se teško pamte brojevi i slova. Čisto kad prođemo kraj Hrvojevih kolega. :wink:
A misliš da oni pamte makar i jednostavne kombinacije brojki i slova? :mrgreen:
 
Rivi said:
Ne znam za vas, ali meni se čini, kad već imate tablicu na motoru, da bi bilo bolje da se teško pamte brojevi i slova. Čisto kad prođemo kraj Hrvojevih kolega. :wink:

Nisam rekao da ju nosim, nego da ju imam.  8)
 
mate said:
Nisam rekao da ju nosim, nego da ju imam.  8)
:LOL:
I u hladnim jesenskim noćima, sjedeći uvaljen u naslonjač, ponosno je gledaš kako visi obješena na zidu, dok je obasjava trepereće svijetlo pucketave vatre iz kamina, budeći tako radosne uspomene.
:mrgreen:
 
Upravo tako. Fali jedino: ... a u pozadini se presijava more noseći sa sobom sve tajne skrivene u dubinama... Naime, motor i tablica su na moru. :jesus:
 
Rivi said:
Ne znam za vas, ali meni se čini, kad već imate tablicu na motoru, da bi bilo bolje da se teško pamte brojevi i slova. Čisto kad prođemo kraj Hrvojevih kolega. :wink:

pa vidis da imam sve razlicite brojeve i slova  :mrgreen:
 
E, najslađe je šta se tablica može prebaciti kad se motor proda na novokupljeni, ako ti odgovara. Ja sam sa x9 prebacio na Vespu.





Brat je imao ST954RR sad ima ST1000RR, pa nije ni pokušao prebacit  :mrgreen:
 
mate said:
Upravo tako. Fali jedino: ... a u pozadini se presijava more noseći sa sobom sve tajne skrivene u dubinama... Naime, motor i tablica su na moru. :jesus:
:rofl:
Vidim da uživamo u sličnim panoramama :jesus:
:mrgreen:
 
peticija..... koja nije nikad zaživjela, i nažalost, teško da će i uz najveću peticiju svih vremena tablice bit manje.


al uvijek možeš voziti brže, pa se samim tim tablica smanjuje!!!!!!!!


naravno, ovo je šala, treba uvijek u granicama koje zakon dopušta.  (y) ne? :mrgreen: