Svi putevi vode u Karlobag

Koji je povod ove voznje ?
Evo ovako piše...
Udruga Moto55 Racing Team u suradnji sa BMW MK Dalmacija, pokreće svojevrsnu promociju Hrvatskog turizma i sigurnosti u prometu na cestama, na način da motociklima odvezemo rutu Jadranskom magistralom - D8 od Bakarca do Splita.

Radi se o nezaboravnom događaju koji će biti zauvijek zabiljezen foto/video materijalom - filmom, te popracen raznim medijima.

Slogan eventa je " Ride For Life- D8 Tour - 2021 Croatia"

Jer zaista, vozit' ćemo za život, pridržavajući se svih propisa i sigurnosnih mjera, te promovirati odgovorno ponašanje, promovirati rad naše policije, a sve u svrhu smanjenja stradalih u prometu na cestama, te dizanja svijesti o sigurnosti svih sudionika u prometu. Također pomoći ćemo u prikupljanju sredstava za djecu oboljelu od malignih bolesti - Udruga Krijesnica.
:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Feis123 and go-go
Pa i nije loša ideja tu i tamo skrenuti pažnju ostalih vozača na motore, gotovo svakodnevno primjećujem da me ne primjećuju... 200 motora je teško ne vidjeti. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Feis123
samo nazalost to mnogi koji bi trebali primjetiti ne vide na taj nacin.
njima ce pak biti primjetno kako evo opet voze prebrzo i ime ugrozavaju sve ostale i nemaju pojma i divljaci i gdje je policija da porazbaca tu bandu ........
 
samo nazalost to mnogi koji bi trebali primjetiti ne vide na taj nacin.
njima ce pak biti primjetno kako evo opet voze prebrzo i ime ugrozavaju sve ostale i nemaju pojma i divljaci i gdje je policija da porazbaca tu bandu ........
Slažem se uzoriti gospodine. 🤪
 
Mi smo ih jucer otisli poduprijeti u Bakarac...

cak smo imali u planu i odvozit dio danasnje ture s njima al je vrime li la bilo a nemamo kisni mod i kisne gume na motoru pa odustali 😁

A85EF5F7-0B32-4C01-A3FE-DCCEED921CE7.jpeg
 
E sad tamo ne znam kako su prosli... vjerojatno po propisima 😁

Ja sam ih gledao na Sibinju
 
ovaj dio oko Senja su prosli cak i dosta ok...

60% ekipe solo što produ ne voze nista brzi tempo 😁
A da li je to bilo po ogranicenju?😄 Da se malo korigiraju ta ogranicenja, u skladu s tehnikom, vjerojatno bi ih vecina ekipe postovala. Ljudski faktor je uvijek bio i ostat ce visa sila.😂
 
Malo preko ogranicenja 😁

al nama i kad bi digli ogranicenja opet bi malo falilo ... da je jos trun vise 😂

Sto bi se reklo qurca i krana dizalice uvik fali par centimetara... 😂
 
  • Like
Reactions: neven and Feis123
Jucer frend i ja pricali o tome i kako ce se to vozit po ogranicenje, a i njegov 996 i moj rsv bi zakuhali tim tempom i eto ti onda sranja da ubrzamo...odmah bi bili divljaci, seljacine....🙄