Svi putevi vode u Karlobag

Cuo sam da se vozi ta ruta, ali nisam znao povod do sad, mozda je trebalo i ovdje objavit ili ja nisam vidio

nisam ja ni čuo ni znao, kad sam ih trefio u starigradu noge mi se odsjekle..bilo je baš, baš puno motora..
malo se pritajio tatjane i bjež kuć..nema više struganja koljenima..
 
Jucer frend i ja pricali o tome i kako ce se to vozit po ogranicenje, a i njegov 996 i moj rsv bi zakuhali tim tempom i eto ti onda sranja da ubrzamo...odmah bi bili divljaci, seljacine....🙄
Jednom davno, kad je ZXR750 bio ne samo aktualni nego najnoviji model 😄, probao sam voziti po gradu po ogranicenjima. Toliko sam se nauzivao straha da sam rekao nikad vise. Jedina slicno stresna situacija bila je pokusaj voznje zatvorenog skutera od 50ccm.
 
Jednom davno, kad je ZXR750 bio ne samo aktualni nego najnoviji model 😄, probao sam voziti po gradu po ogranicenjima. Toliko sam se nauzivao straha da sam rekao nikad vise. Jedina slicno stresna situacija bila je pokusaj voznje zatvorenog skutera od 50ccm.
Nikad nisam razmišljao kako je voziti onaj BMW skuter što ima krov,baš sad razmišljam i mislim da mu ne pomaže ta težina u krovu. Imam poznanika koji ga ima 20g ,inače uz njega uvijek ima i neki motor,trenutno gs, jednom sam ga pitao kakav je taj skuter u on je rekao da je odličan za grad
 
Nikad nisam razmišljao kako je voziti onaj BMW skuter što ima krov,baš sad razmišljam i mislim da mu ne pomaže ta težina u krovu. Imam poznanika koji ga ima 20g ,inače uz njega uvijek ima i neki motor,trenutno gs, jednom sam ga pitao kakav je taj skuter u on je rekao da je odličan za grad
Pod zatvoreni je mislia na blokadu a ne na krov :p
 
Dok vi razmišljate, danas napravili 750 km, preko Plitvickih jezera niti jedan motor nismo sreli, ali bilo je svega, makadama, potoka, zavoja, svega osim hrane. Kultna dionica dvaput gore-dolje. 😍
 

Attachments

  • 9320643B-0A20-44A2-9183-F620BCA07A18.jpeg
    9320643B-0A20-44A2-9183-F620BCA07A18.jpeg
    2.6 MB · Views: 0
  • 43F2614F-8985-40F1-A1FD-DE055A98B989.jpeg
    43F2614F-8985-40F1-A1FD-DE055A98B989.jpeg
    3.7 MB · Views: 0
Rekao bih da su nam ovim postom izbijeni argumenti. :p Još malo da se izguštam na čoperu pa idem dole na Tenerki. :mrgreen: