Svi putevi vode u Karlobag

Attachments

  • GH010709_1621674622521_2.jpg
    GH010709_1621674622521_2.jpg
    455.3 KB · Views: 0
  • GH010709_1621674644860_2.jpg
    GH010709_1621674644860_2.jpg
    459.7 KB · Views: 0
Last edited:
0,45 -0,50 .,preriskantno proračunat potez⏰,koja vam je brzina na tom predjelu?

Nije ovo nikakav proracun nego je klasicna greska. Ko kaze da mu se ovako nesto nije nikada desilo, posebno na nepoznatoj cesti - laze.
Obzirom da ljudi nisu domaci i sigurno ne poznaju cestu kao lokalci, vozili su vise nego odlicno (y) Lijepo je vidjeti kada neko ovako pegla, a pri tome se strogo drzi svoje trake
 
Last edited:
  • Like
Reactions: DADO+ and Feis123
Nije ovo nikakav proracun nego je klasicna greska. Ko kaze da mu se ovako nesto nije nikada desilo, posebno na nepoznatoj cesti - laze.
Obzirom da ljudi nisu domaci i sigurno ne poznaju cestu kao lokalci, vozili su vise nego odlicno (y) Lijepo je vidjeti kada neko ovako pegla, a pri tome se strogo drzi svoje trake
Mislis da sam pogrijesio 🤣
 
Klasična greška.?Na nepoznatoj cesti se ne vozi tako,svaka čast ekipi koja cestu pozna ali ipak...
 
Mislis da sam pogrijesio 🤣

Ne zamjeri. Na snimku mi je Izgledalo kao kada pogrijesis sa prebrzim ulaskom u zavoj, pa se panicno "zaledis" i izletis u kontra traku. A ti si bas izletio, i to duboko. Sve u svemu, ako i nije bila greska, nemoj to raditi zbog sebe. Nikad ne znas ko je iza ugla (y)
 
  • Like
Reactions: DADO+
Ne zamjeri. Na snimku mi je Izgledalo kao one situacije kada pogrijesis sa prebrzim ulaskom u zavoj, pa se malo panicno "zaledis" i izletis u kontra traku. A ti si bas izletio u nju (y)
Mislio sam ga proc al sam vidio auto , a bilo mi je na knap malo pa nisam zelio riskitati