×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Seki moj, kad već spominješ čevape

1. Densi i to 10 3u1 (mi smo dobijali i po 15 komada u lepinji jer smo dobri s gazdaricom)
2. Sunset

Lozo, Kantun Pauline, Mrkvice, Kečapi ... su nebitni.

Ako te zanima di su dobri burgeri ili piletine, možeš pitat Shepu.

Densi, 15 komada u lepinju nema sanse da stane al iz Pauline ih sigurno moze 20 stat 🤣
 
  • Like
Reactions: Švabo
Seki moj, kad već spominješ čevape

1. Densi i to 10 3u1 (mi smo dobijali i po 15 komada u lepinji jer smo dobri s gazdaricom)
2. Sunset

Lozo, Kantun Pauline, Mrkvice, Kečapi ... su nebitni.

Ako te zanima di su dobri burgeri ili piletine, možeš pitat Shepu.
Shepa je ispa iz svih kombinacija
Samoiskljucivanje

nista 3u1…….samo ajvar i kajmak🤪
 
Densijeva lepinja je idealna za 10 komada.
Bude gužva, ali ipak ih stane 15, isprobano više puta!
Virujen da moze stat 15 jer lepinja je velika
Lepinja je uvik bia problem u Densija
Sad je ona odlicna
Medutizin…. Javlja se drugi problem
Prije bi dosa i reka teti da zelis odredeni broj cevapa i onda bi ih ona pocela pec(zva unaprid nisan nikad)
Ali sad su vec ispeceni kad dodes….pa se gubi odredena kvaliteta
Valjda triba cekat zimu pa ce opet na staro
 
  • Like
Reactions: Branko-ST
Nekad su se vozili kul motori, a danas smo prešli u kuferaše. Šok i nevjerica.

51567196112_690c05a2bd_b.jpg


51568235328_f25e4580d1_b.jpg
 
  • Like
Reactions: pikacu79 and Shepa
bes to ka nema bocne kufere ...
 
Stavio D212 pa isao isprobat kakve su u polunagibu i nagibu na mojoj drazoj dionici gdje nema sporednih cesta pa nema opasnosti da netko izleti. Znaci vožnja bez napetosti, fluidna. Top
 
  • Like
Reactions: Kasho
Densi, 15 komada u lepinju nema sanse da stane al iz Pauline ih sigurno moze 20 stat 🤣
moze..al jebes ti to kad je danas i muskima bitna velicina..
Javlja se drugi problem
Prije bi dosa i reka teti da zelis odredeni broj cevapa i onda bi ih ona pocela pec(zva unaprid nisan nikad)
Ali sad su vec ispeceni kad dodes….pa se gubi odredena kvaliteta
Valjda triba cekat zimu pa ce opet na staro
e to je ono sta ja govorim cilo vrime..kad je sve idealno, znaci svjeza lepinja i cevapi taj moment skinuti s grilla, nema bolje od Kantun Pauline..i molim vas, eto uzmite cevape na svim tim lokacijama, ostavite ih uru zamotane i u kesi pa onda probajte pojest..samo jedni su jestivi
 
😂😂😂😂😂..al salu na stranu..danas kad gledam mulariju po gradu, nikom nista nije vazno, ako je lipo upakirano i govno se da pojest..niko vise ne zivi niti moze zivit od stare slave..al malo ko zna di se kakvo meso sprema i na koji nacin..pogledajte na svim tim mistima cevape dok su u sirovom obliku..vecinom svi pare ko industrijski
 
moze..al jebes ti to kad je danas i muskima bitna velicina..

e to je ono sta ja govorim cilo vrime..kad je sve idealno, znaci svjeza lepinja i cevapi taj moment skinuti s grilla, nema bolje od Kantun Pauline..i molim vas, eto uzmite cevape na svim tim lokacijama, ostavite ih uru zamotane i u kesi pa onda probajte pojest..samo jedni su jestivi
Kantun Paulina me razocara dva puta i nema vise…..
A kod niih skoro pa nemoguce da su drito sa grila
Kod Densija je to bia standard…..sad nije(ali opet su bolji od Pauline) i nadan se da ce se vratit pec kad ih narucis…….
A o velicini cevapa u Densija i Pauline bespredmetno je razgovarat…..
Mada realno cijene su isle u nebo….
10tka preko 40 kn……
 
  • Like
Reactions: Shepa and josko
moze..al jebes ti to kad je danas i muskima bitna velicina..

e to je ono sta ja govorim cilo vrime..kad je sve idealno, znaci svjeza lepinja i cevapi taj moment skinuti s grilla, nema bolje od Kantun Pauline..i molim vas, eto uzmite cevape na svim tim lokacijama, ostavite ih uru zamotane i u kesi pa onda probajte pojest..samo jedni su jestivi

Kantun Pauline da su najbolji, mozda dok su bili jedini i kad bi me zena izvozala po ducanima u gradu pa bi uteka poist cevape. 🤣