×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Jedino ako si isa motorom na skale penja onda je covik u pravu.
Neki nasi debili oce motorom uc u dom pa je normalno da covik puse.
Parkiras, popnes se pjehe uza skale i gustas.
Makadamom do doma, počeja se derat da šta san maka rampu i doša gori, ja govorin da nisan vidija ni dira nikakvu rampu a tu je bilo i auto parkirano di san doša motoron.
Onda se počeja derat na ženu (valjda svoju) da je li ona ostavila otvorenu rampu kad je sinoć došla s autom.
Moga je lipo reć u čemu je problem a ne se iživljavat.
Kad san iša nizbrdo vidin rampu koja je širom otvorena.
 
Inače, više se ne može do sućuračkog groblja doći cestom od semafora pokraj vatrogasnog doma jer se izvode radovi. Ide se privremenim zaobilaznim putom - kada se ide iz smjera Splita brzom cestom (semafor Metro) skrene se nakon 250 m desno (na tabeli piše Smoljevci) i samo se prati cesta prema gore, jednim dijelom se prolazi i priko kave (krajnji zapadni dio).

Onaj šta drži planinarski dom je srbin (ok čovik), nekako san i moga proć priko toga ali sad kad čujem da vakseri idu gori.... više me Putalj neće vidit ...
 
Inače, više se ne može do sućuračkog groblja doći cestom od semafora pokraj vatrogasnog doma jer se izvode radovi. Ide se privremenim zaobilaznim putom - kada se ide iz smjera Splita brzom cestom (semafor Metro) skrene se nakon 250 m desno (na tabeli piše Smoljevci) i samo se prati cesta prema gore, jednim dijelom se prolazi i priko kave (krajnji zapadni dio).

Onaj šta drži planinarski dom je srbin (ok čovik), nekako san i moga proć priko toga ali sad kad čujem da vakseri idu gori.... više me Putalj neće vidit ...
Još je i srbin🤔, koja je razlika između srbina i srbijanca?🤔
 
Nikakva,a i ne kuzim sta ti ne stima kod Srbina il Srbijanca, civil ka i svi drugi,al da si spominja politiku,onda OK...,koja je razlika izmedju Hrvata i Hrvatine ... :coffee:
 
Nikakva,a i ne kuzim sta ti ne stima kod Srbina il Srbijanca, civil ka i svi drugi,al da si spominja politiku,onda OK...,koja je razlika izmedju Hrvata i Hrvatine ... :coffee:
Hrvatina je nešto kao Todorić, Vidošević, pok. Bandić, i sva klika vezana za njih.
Gore navedena imena su samo na brzinu izvučena, a ima ih puno više.
A Hrvat je onaj koji nema veze nikakve s takvima gore.
 
  • Like
Reactions: Paf
091047B4-A783-4A6D-B4C9-ED4740E5AA03.jpeg

Ubia se sa 10tkon 2u1 u Densija
Uffff
Teta taman stavila pec cevape
Ceka da se ispecu…..pa drito u lepinju i akvaj i kajmak po njima……
 
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmoran to probati ...
 
nazalost ni jedno ni drugo..mislim,jedem ja njih svakako, al kad ocu uzivat samo kapula..i jos jorgut uz tu kombinaciju
 
Ti gospe sinjske….
Svak mece sta oce….
Neko mekne i ajvar i kajmak i kapulu….
Pa sta……
Nisan mu reka da ne razumi kurca…..
O ukusima se opcenito ne raspravlja….a o ukusima u hrani pogotovo…..
Neko u vino stavlja mineralnu vodu….a boze moj…..ima svoj dir….sve je to OK
 
  • Like
Reactions: Lucijano
e, jbg.,sta cu ti ja kad neznas..😅

mineralna ide samo u brlju, u vino se ne liva nista..i ne, nije to sve OK.. 😂
A jebiga
Mi Dalmatinci u vino livamo vodu i radimo bevandu….
E sad necu ja vama drugima govorit da neznate sta radite….
Svak radi kako mu drago….
Gastronomski jelte….