×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Hebiga, penzionerski vikend sa ženom i malom.
Za ispriku plaćam vopi i ćevape. Računam da ti znaš di su najbolji u Međimurju.
 
  • Haha
Reactions: Dene and MOONSHIELD
Nakon svega, ti opet o ćevapima.


Odustajem.
Pa e
Moto tematika
Idemo motoricima do pecenjare pa onda na degustacijun
Onda u kafic na nastavak moto prica….
Cevapi i motori su prirodno povezani
😎
Jednodnevni izleti🤪😜😂
i ne….ne stavin bocne kufere
Stane preko nekoliko lepinja 10tki u centralni😎🤪😂
 
  • Sad
Reactions: Nero
Nero svaka cast na objasnjenju.
Ovi ostaje na ignore do daljnjeg
 
  • Like
Reactions: Zog
back to akumulator.. je li neformirani onaj sta je kiselina u bocicama i ulije se naknadno? Takve akumulatore kupujen oduvik, za aute i motore. Kupis, ulijes kiselinu isprid kuce (uz sic vode u blizini, za svaki slucaj), spojin na Victrona iako ne triba, i gotova prica. Svi takvi akumulatori mi traju min 10 godina. Zadnji takvi san uzea prije nekih 10 miseci (za robota, za posal), prije toga prije dvi godine (auto) i nije bilo nikakve diskusije. Odkad to da je to "EU" pravilo??
 
Last edited:
back to akumulator.. je li neformirani onaj sta je kiselina u bocicama i ulije se naknadno? Takve akumulatore kupujen oduvik, za aute i motore. Kupis, ulijes kiselinu isprid kuce (uz sic vode u blizini, za svaki slucaj), spojin na na Victrona i gotova prica. Svi takvi akumulatori mi traju min 10 godina. Zadnji takvi san uzea prije nekih 10 miseci (za robota, za posal), prije toga prije dvi godine (auto) i nije bilo nikakve diskusije. Odkad to da je to "EU" pravilo??

Je, upravo taj.

Par miseci koliko se sićan.

Edit:


Malo više od par miseci.
 
Meni je najsmiešnije ovdje što neri lajkaju komentare oni koji su u njima izkritizirani.
Da se čovjek počne i sunetit, ne samo križat.
 
Meni je najsmiešnije ovdje što neri lajkaju komentare oni koji su u njima izkritizirani.
Da se čovjek počne i sunetit, ne samo križat.

E dovea te brat po pameti, neka te 🤣👍
 
Je, upravo taj.

Par miseci koliko se sićan.

Edit:


Malo više od par miseci.
koje pizdarije i bombe, prije smo uvik kupovali i sami formirali, takvi su bili i za auta prije. Zadnje sta sam kupova mi je lik reka dodji posli i dosa sam, meni odgovaralo se ne zamaram sa tim, nisam retard ali mi se ne za zezat komodnije da lik to u ducanu napravi.
Mislia sam da su to formiranje u ducanu uveli jer su imali previse reklamacija u garanciji- ipak ima previse “retarda“ 😂
 
  • Like
Reactions: Branko-ST
koje pizdarije i bombe, prije smo uvik kupovali i sami formirali, takvi su bili i za auta prije. Zadnje sta sam kupova mi je lik reka dodji posli i dosa sam, meni odgovaralo se ne zamaram sa tim, nisam retard ali mi se ne za zezat komodnije da lik to u ducanu napravi.
Mislia sam da su to formiranje u ducanu uveli jer su imali previse reklamacija u garanciji- ipak ima previse “retarda“ 😂

tako je, dosta je bilo reklamacija a znam i neke koji su promovirali posli formiranje da se "obavezno spaja na punjac radi 100% kapaciteta"

sve je lipo pisalo na kutiji i tako odradis te nisam nikad ima problema sa 3 baterije
 
Zadnju sam kupio u 12om misecu prošle godine i formirao je sam kao i sve do tada....
Kako bude sad vidjet ćemo.
A glede bombe ako sam već odredio iskoristit kiselinu iz baterije zar ne mogu doma otvorit bateriju. Ili još bolje zašto je nebi ukra negdi jer eto jedan dokaz (o kupnji materijala) manje. Mislim, samo razmišljam na glas
Al ok još jedan glupi zakon koji možemo zahvalit novim evropljanima po Londonu
 
  • Like
Reactions: Dene and Shepa
Jebeš sad bunbe, rašpe, rivolvere i kiseline, bitnije je da si ti sekiju reka da je retard, a on bija u pravu😂😂😂 koje ludio, ja bi se pokrija ušima, a ovi još udre filozofiju haha
 
nakotilo se svega u ovih 10ak godina ovde...a nisu ni prije moderatori bili skolski profesori iz lingvistike...kako ih shepa oce prikazat :mrgreen:

uostalom,ko ima vrimena,bavit se ovim pizdarijama...tj bit moderator...osim mate.
neka plati skrtica:mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Shepa