Vožnja bez tablice uskoro znači isključivanje iz prometa

Tablica kao tablica je totalno ne bitna.
Ako ćemo stvarno gledati samo na sigurnost pa onda možemo poslušati stručnjak Marušića i ljepo neka se smanje dozvoljene brzine,neka se svuda postave kamere,neka nema tolerancije i uvesti astronomske kazne i to je to. Živio Željko Marušić
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Skidanje tablice ne znači nužno i ludu bezobzirnu vožnju, po onom što vidim po cesti (a kako i sam vozim) 90% nas može ostat bez vozačke po broju prekršaja u samo 5 prijeđenih kilometara.

To što pretičem preko pune u prekoračenju brzine na mjestu gdje je sve čisto za preticanje MOTOROM (ne i autom) je svejedno kad te zaustave i skinu vozačku na 3 mjeseca.

Tablicu ne skidam ali često razmišljam o tome da ću početi.
MA naravno, tablica se skida sa motora jer je to normalno, nitko ne skida tablicu da bi se gario, eno hrpa motora bez tablica voze u koloni po ograničenjima :D
 
MA naravno, tablica se skida sa motora jer je to normalno, nitko ne skida tablicu da bi se gario, eno hrpa motora bez tablica voze u koloni po ograničenjima :D
Ma naravno,svi sa tablicama voze po ograničenju,svaki vikend na magistrali zastoji radi motora sa tablicama 😁
Poanta je da vozim pametnije i opreznije od većine vozača i da nikad neću dovesti druge u opasnost samo radi moga gušta,npr. nikad ali nikad neću prestizati kroz ne pregledni zavoj. A to,a i druge gluposti,poput utrkivanja na cesti.... radi puno vozača koji imaju tablice,ali ok,to nije problem jer oni imaju tablice
 
Ok. znači zaključak bi bio da je potpuno u redu i ispravno voziti registarsku tablicu pod sicem, a ne na nosaču za tablicu sa osvjetljenjem.
 
  • Like
Reactions: Village
IMG-20201013-WA0007.jpg
 
Bravo,ne treba probati shvatiti šta je netko napisao nego treba praviti se pametan 👍
Šta ti je dragi motoristu i bajkeru????
Ajde da ti probam još jednom objasniti,neka svatko radi šta hoće dok time ne ugrožava druge.
Bez tablice i objesnom voznjom to sta ugrozavas sebe zaboleme kiki, ali ugrozavas druge neduzne sudionike u prometu
 
Bez tablice i objesnom voznjom to sta ugrozavas sebe zaboleme kiki, ali ugrozavas druge neduzne sudionike u prometu
Nikad ne vozim objesnom vožnjom a kako s tim što sam bez tablice ugrožavam ostale sudionike u prometu je valjda jasno samo tebi
 
Last edited:
Normalno da nije,ali ne vidim zašto bi to bio ikakav problem za nekoga na forumu. Postoji policija i postoji kazna
Meni osobno cak ni ne smeta kad neko stavi lanac, izolir traku i svasta nesto ili ju stavi pod rep motora pa plati 300 kn, ali kad ju skine po meni iz objesti ja bu mu oduzeo motor do okoncanja prekrsajnog postupka, naplatio 3000 kn, sudski postupak i izvaredni teh pregled pa da vidim dali bi je opet skinuo, a ja isto prestizem na svim nedozvoljenim mjestima gdje ocjenim da mogu i radim prekrsaje. Pametnome dosta
 
Meni osobno cak ni ne smeta kad neko stavi lanac, izolir traku i svasta nesto ili ju stavi pod rep motora pa plati 300 kn, ali kad ju skine po meni iz objesti ja bu mu oduzeo motor do okoncanja prekrsajnog postupka, naplatio 3000 kn, sudski postupak i izvaredni teh pregled pa da vidim dali bi je opet skinuo, a ja isto prestizem na svim nedozvoljenim mjestima gdje ocjenim da mogu i radim prekrsaje. Pametnome dosta
Znači zakon bi trebao biti kao što ti kažeš i po onome šta tebi smeta?
Nema veze ako ti radiš prekršaje i ako neko stavi tablicu pod sic(a prijatelj ti je) sa preklopnim nosačem i pritom mu se više ne vide žmigavci nego je bitno šta tebi smeta.
E pa ne pišeš ti zakon,i dok si u prekršaju(a kažeš da jesi) gledaj sebe i ne živi tuđe živote. A zakon neka provode oni koji su za to plaćeni.
Pametnom dosta
 
  • Like
Reactions: Luke
Nikad ne vozim objesnom vožnjom a kako s tim što sam bez tablice ugrožavam ostale sudionike u prometu je valjda jasno samo tebi
Nisam ja mislio na tebe bez tablice nego opcenito, a da ne vozis objesno...🤣 samo cu ti rec SMIRI SE IMAS FAMILIJU, a imao si vec dosta sranja
 
  • Like
Reactions: Luke
Dene ne uzimaj to kao kritiku, znam te kad si imao 4 godine, znam ti cijelu familiju i ne zelim ti nista lose, dapace samo dobro pa ti zato govorim. U ponedeljak ujutro castim kavom. 😁
 
  • Like
Reactions: Luke and Dene
Nisam ja mislio na tebe bez tablice nego opcenito, a da ne vozis objesno...🤣 samo cu ti rec SMIRI SE IMAS FAMILIJU, a imao si vec dosta sranja
Ja znam da misliš najbolje,ali nije u redu da se neke osuđuje bez veze,kažem ako nemaš tablice dobiti ćeš kaznu za to a onaj koji vozi objesnom dobiti će kaznu i za tablicu i za vožnju.
 
  • Like
Reactions: Octane and Feis123
Dene ne uzimaj to kao kritiku, znam te kad si imao 4 godine, znam ti cijelu familiju i ne zelim ti nista lose, dapace samo dobro pa ti zato govorim. U ponedeljak ujutro castim kavom. 😁
Ako dođem na posao,doma ležim sa temperaturom,jučer sam otišao u 10 sa posla ali mislim da ću sutra biti kao nov 👍 Sretan mi rođendan 😁
Slušam je tebe uvijek, bez obzira što ti misliš. I da, jedan od prvih velikih motora koje sam vozio je bio tvoj hornet,tako da si ti kriv što danas vozim motore 😁😁
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: Feis123
Svi redom, ja jos nisam vidio auto sa tablicom, cak ni na grobniku 🤣
Da se nadovežen na ovo,ima u zadnje vrijeme dosta auta,ne sad stotine ili tisuće ali desetak u ri koji se voze bez prednje tablice 😁
 
Ja znam da misliš najbolje,ali nije u redu da se neke osuđuje bez veze,kažem ako nemaš tablice dobiti ćeš kaznu za to a onaj koji vozi objesnom dobiti će kaznu i za tablicu i za vožnju.
Ma nije osuda, kad se kod nas nismo vezivali u autima, a krenuli put SLO vec u Šapjanama smo bili vezani, dan danas u SLO vozimo ispod ogranicenja, ko po jajajima, a ovdje smo svi isti, seremo kvake bez veze, ako treba krenuvsi od mene prvog pa dalje.
JESAM U PRAVU ILI SAD JA SEREM