Vožnja bez tablice uskoro znači isključivanje iz prometa

Evo sad situacija npr vozim bez tablice idem s posla znaci naseljeno mjesto u ogranicenju sam,a sa druge strane djete na el romobilu pici po sred ceste i ima mozda 10-11 god.... i sad sam opet ja opasan jer nemam tablicu a kladim se u lijevo jaje da bi roditelji tog djeteta sigurno isto tako tvrdili divljak se vozi bez tablice a tog klinca pustili da sudjeluje u prometu a jos mu i kupili taj romobil.. ali mi bez tablice smo opasni i divljaci.... ma krasno....
 
Ma nije osuda, kad se kod nas nismo vezivali u autima, a krenuli put SLO vec u Šapjanama smo bili vezani, dan danas u SLO vozimo ispod ogranicenja, ko po jajajima, a ovdje smo svi isti, seremo kvake bez veze, ako treba krenuvsi od mene prvog pa dalje.
JESAM U PRAVU ILI SAD JA SEREM
To i ja govorim cijelo vrijeme,svi imamo putra na glavi i zato nemamo pravo govoriti drugima,i neka svako radi šta hoće ali neka pazi da pritom ne ugrožava druge. A policija neka kažnjava kad nas uhvati
 
  • Like
Reactions: Octane
Ma nije osuda, kad se kod nas nismo vezivali u autima, a krenuli put SLO vec u Šapjanama smo bili vezani, dan danas u SLO vozimo ispod ogranicenja, ko po jajajima, a ovdje smo svi isti, seremo kvake bez veze, ako treba krenuvsi od mene prvog pa dalje.
JESAM U PRAVU ILI SAD JA SEREM
e ovo si u pravu 300% u Slo svima titra dupe :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: Dene and Feis123
Evo sad situacija npr vozim bez tablice idem s posla znaci naseljeno mjesto u ogranicenju sam,a sa druge strane djete na el romobilu pici po sred ceste i ima mozda 10-11 god.... i sad sam opet ja opasan jer nemam tablicu a kladim se u lijevo jaje da bi roditelji tog djeteta sigurno isto tako tvrdili divljak se vozi bez tablice a tog klinca pustili da sudjeluje u prometu a jos mu i kupili taj romobil.. ali mi bez tablice smo opasni i divljaci.... ma krasno....
Možeš odmah to etiketiranje povezati općenito s etiketama za vozače motora. Znači,vozač motor= divljak,darovatelj organa.... Kad se desi najgore,onda ide,tko ga jebe, sigurno je divljao....
 
  • Like
Reactions: leCo and Octane
Možeš odmah to etiketiranje povezati općenito s etiketama za vozače motora. Znači,vozač motor= divljak,darovatelj organa.... Kad se desi najgore,onda ide,tko ga jebe, sigurno je divljao....
A to pod normalno slusam redovito da su motoristi divljaci :LOL:
 
  • Like
Reactions: Dene
Možeš odmah to etiketiranje povezati općenito s etiketama za vozače motora. Znači,vozač motor= divljak,darovatelj organa.... Kad se desi najgore,onda ide,tko ga jebe, sigurno je divljao....
Kazem svi mi smo stalno u prekrsaju, ali zbog ogromne manjine tih divljaka svi smo DIVLJACI
 
  • Like
Reactions: Dene
Možeš odmah to etiketiranje povezati općenito s etiketama za vozače motora. Znači,vozač motor= divljak,darovatelj organa.... Kad se desi najgore,onda ide,tko ga jebe, sigurno je divljao....
A i to isto broje oni koji nikad krv nisu dali ili nemaju muda imati darovateljsku karticu 😉
 
  • Like
Reactions: Dene
Kazem svi mi smo stalno u prekrsaju, ali zbog ogromne manjine tih divljaka svi smo DIVLJACI
Ja isto ne biježim od toga,i znam da će me kad tada kazniti,ali sam sam si kriv.
Ali nisam divljak i stvarno pazim na druge.Nikad nisam prošao pun gas pored kolone auta,ili kroz raskrće,ustvari u svakom raskršću ful usporim a da ne govorim kroz naselje
 
Mislim da ne treba imati neka muda za donorsku karticu ionako ti je svejedno kad do toga dodje NEMA NI MUDA ,a krv daju vecina kojih znam zbog placenog dopusta,ima i iznimki ali u manjem broju :mrgreen:
:ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: Dene
Mislim da ne treba imati neka muda za donorsku karticu ionako ti je svejedno kad do toga dodje NEMA NI MUDA ,a krv daju vecina kojih znam zbog placenog dopusta ali ima i iznimki ali u manjem broju :mrgreen:
:ROFLMAO:
Nekad se i marenda dobivala, gablec, jauzna...
 
  • Like
Reactions: Octane
Možemo se mi ovdje jedni drugima opravdavati do mile volje i pisati što god, na našu žalost, argumenti i statistike nisu na našoj strani.
 
  • Like
Reactions: Feis123
Bez tablice i objesnom voznjom to sta ugrozavas sebe zaboleme kiki, ali ugrozavas druge neduzne sudionike u prometu
djeca u africi su gladna, hdz je na vlasti već skoro 30 godina, milijuni civila umiru u ratovima zbog interesa nekoliko svjetskih moćnika, ekipa u kini radi za 50 dolara i živi u faveli bez vode i struje da bi ti mogao tipkati po mobitelu...ali TA PROKLETA TABLICA pod sicom svake godine ubije tisuće nedužne djece u lijepoj našoj
 
e ovo si u pravu 300% u Slo svima titra dupe :ROFLMAO:
problem slovenije je što su im lokalne ceste pretežito horor, a i sami slovenci se voze ko da im netko pištolj drži prislonjen na glavu pa se rade gužve, a realno kazne su im manje nego naše, bar za ove neke sitne prekršaje kakvih je većina, tj 20-30 preko ograničenja
 
  • Like
Reactions: Dene
Sretan mi rođendan 😁

Pa sretan ti rođendan onda!

blow-kiss.gif
 
  • Like
Reactions: Dene