Svi putevi vode u Karlobag

Jebite se obojica. Nisam zgodan ali da baš toliko smrdim... :mrgreen:
Reko bi šef Sale.... kakaf dan... Ono kad ujutro krećeš a ispred tebe nije Lika i 4stagioni pa obučeš samo tanki wind i mesh jaknu. Idealni uvjeti do Novaljke, kafica, trajekt, Carlistos prepun resičara ali sam vidio frenda iz Zadra i sjeo s njim, nakon 5 min evo Tome i dječice. Skupa do Magadelene a onda oni na sjever a ja na jug. Zanimljiva situacija u Dazlini, prelazim dva auta na lokalnom corkscrew i već motor spuštam za drugi zavoj kad moj profinjeni nosić osjeti poznati miris kiše na vrućem asfaltu. Zadnja je malo otišla ali čoper je odradio školski dok sam ja samo sjedio. Jedan oblak i možda dva, tri kolimetra full mokre ceste. :p
 
Jebite se obojica. Nisam zgodan ali da baš toliko smrdim... :mrgreen:

Stao bi ali sam zagubio ove moje zubare kad sam se zaustavio na pumpi pa sam ih tražio. :mrgreen: Al' sam kratko aktivirao bavarsku sirenu u znak pozdrava kad sam u drugom naletu skužio čopera ispred... 😄
 
Slika u inat skepticima koji nisu vjerovali da talijanski motor moze do Karlobaga i natrag 😂😂😂

Inace ne vozim nikad vikendom zbog obveza, tako da sam stvarno iznenadjen brojem motora na cesti… u Senju ih je oko 12 bilo parkirano sigurno stotinjak 😮

Jedino sta smo sami sebi postali najveca opasnost… par puta ulazim u zavoj, a preko pune na mojoj strani motor obilazi aute na mojoj putanji… 😓

1E08F93E-9985-4DDE-BD19-C7CDABE98F5F.jpeg
 
🤔 aj i ja ću neku fotku staviti, za ukrasiti forum

za šavove najljekovitije 👍
i temperatura, taman

😁😎
IMG_20230528_104917.jpg
 
Jebite se obojica. Nisam zgodan ali da baš toliko smrdim... :mrgreen:
Reko bi šef Sale.... kakaf dan... Ono kad ujutro krećeš a ispred tebe nije Lika i 4stagioni pa obučeš samo tanki wind i mesh jaknu. Idealni uvjeti do Novaljke, kafica, trajekt, Carlistos prepun resičara ali sam vidio frenda iz Zadra i sjeo s njim, nakon 5 min evo Tome i dječice. Skupa do Magadelene a onda oni na sjever a ja na jug. Zanimljiva situacija u Dazlini, prelazim dva auta na lokalnom corkscrew i već motor spuštam za drugi zavoj kad moj profinjeni nosić osjeti poznati miris kiše na vrućem asfaltu. Zadnja je malo otišla ali čoper je odradio školski dok sam ja samo sjedio. Jedan oblak i možda dva, tri kolimetra full mokre ceste. :p
Napiši cijelu istinu. Čoper je odradio školski zato jer je došao i otišao iz Karlobaga na prikolici. Veli on nama: Ma neću Dukca sad paliti jer mu se mapa mijenja u podne. Preko satelita. Na prikolici. Dokle, Mate? Dokle ćeš se zavaravati? I onda pogledavaš GSA i ispituješ jel može povući prikolicu.
 

Attachments

  • 6929E634-A166-4971-9A0F-FED7D78C49FD.jpeg
    6929E634-A166-4971-9A0F-FED7D78C49FD.jpeg
    5.6 MB · Views: 0
Pokeraški hladnokrvno tumačimo da je danšnja moto tehnologija podkapacitirana za naše vozačko umijeće. Naročito imamo pik na gumarsku industriju. Baš smo nezadovoljni kako nam gume počinju gubiti trakciju tamo negdje oko Barić Drage. I onda nas obično usred nagiba konobarica izbaci iz birtije. Prokrvare joj uši od naših laži.