Svi putevi vode u Karlobag

nikog ja nisam vidio..

KLE02524.JPG
 
Malo je došlo do promjene planova, što zbog vjetra, što zbog želje za vožnjom, što zbog još nekih ideja, ali uspio sam proči i preko Karlobaga, doduše brzinski.

Xmb7lc8l.jpg


1.450 km kasnije evo me doma. :mrgreen: Prvi konkretniji đir ove godine. R1 odradila bez greške, a očito sam i ja preko zime ostao u formi. :ROFLMAO: Ruksaci na leđima cijelo vrijeme, kako se nekad išlo na put dok su R-ovi bili kockasti i malo veći nego danas. :mrgreen: Nemoramo u teretanu narednih mjesec dana. :unsure::ROFLMAO:

RprwMNLl.jpg


I to u društvu opasnije polovice.
g3bQDzi.jpg


#spasimoRove :mrgreen: :ROFLMAO:
 
Malo je došlo do promjene planova, što zbog vjetra, što zbog želje za vožnjom, što zbog još nekih ideja, ali uspio sam proči i preko Karlobaga, doduše brzinski.

Xmb7lc8l.jpg


1.450 km kasnije evo me doma. :mrgreen: Prvi konkretniji đir ove godine. R1 odradila bez greške, a očito sam i ja preko zime ostao u formi. :ROFLMAO: Ruksaci na leđima cijelo vrijeme, kako se nekad išlo na put dok su R-ovi bili kockasti i malo veći nego danas. :mrgreen: Nemoramo u teretanu narednih mjesec dana. :unsure::ROFLMAO:

RprwMNLl.jpg


I to u društvu opasnije polovice.
g3bQDzi.jpg


#spasimoRove :mrgreen: :ROFLMAO:
Ljepo vas je vidjeti,dva prelijepa motora 👍
 
  • Love
  • Like
Reactions: prpa and biker4life
nakon prolaska kroz saborsko i plitvice u subotu tako smo se nahladili da nečemo na more cijelo ljeto :mrgreen::mrgreen:

onda smo u korenici sjeli na kavu, nakon 10 minuta se zacrnilo i počelo grmiti i sijevati, psovao sam u kacigu do obrovca :mrgreen:
Subota, hmmm, malo je takvih R1.
Stajao sam na vidikovcu Lokve sa boljom polovicom.
Bilo je podne kad je takva prošla prema Delnicama.
 
Subota, hmmm, malo je takvih R1.
Stajao sam na vidikovcu Lokve sa boljom polovicom.
Bilo je podne kad je takva prošla prema Delnicama.

sve je moguće! :mrgreen:

kikovica - delnice nova plominka, samo je malo duže i treba putanje učiti nanovo :mrgreen:
plominka nakon intervencije katranom, zatvaranja kafića, i akcija svaki drugi vikend lagano ide u povijest
a ni to što je kroz labin raskopano već 6 mjeseci ako ne i više, ne ide u prilog...
 
sve je moguće! :mrgreen:

kikovica - delnice nova plominka, samo je malo duže i treba putanje učiti nanovo :mrgreen:
plominka nakon intervencije katranom, zatvaranja kafića, i akcija svaki drugi vikend lagano ide u povijest
a ni to što je kroz labin raskopano već 6 mjeseci ako ne i više, ne ide u prilog...

Mislim da trebamo novu temu otvoriti za ovih 30ak km - Lujzijana do Delnica 😂
Ali stvarno je cesta super, dobar asfalt i prometa skoro nikada nista…
Jedino malo divlje zivotinje mogu iskociti, ali sta je tu je 😅
 
  • Like
Reactions: Grom90
Mislim da trebamo novu temu otvoriti za ovih 30ak km - Lujzijana do Delnica 😂
Ali stvarno je cesta super, dobar asfalt i prometa skoro nikada nista…
Jedino malo divlje zivotinje mogu iskociti, ali sta je tu je 😅
U ljetnom periodu savršena. Dodaj tome još relaciju Delnice - Crni Lug, pa onda Zamost pa u SLO na serpentine i povratak preko Broda na Kupi i imaš top dionicu. I što je najbolje nema R-ova koji me toliko plaše kad me prelijeću. Radije sretnem medvjeda nego R-ove.