Novi GS/GSA

Ti si ozbiljno ovo napisao?
Ovo su riječi odraslog čovjeka?

Meni je motor osnovno prijevozno sredstvo 6mj. u godini.
Da ti se na tjednoj bazi dogodi da je auto, transfer kombi ili minibus do pola u tvojoj prometnoj traci, jer je isfrustiran
zato što je u kilometarskoj koloni koju predvodi netko tko ne poštuje lokalne običaje vožnje i tretira cijelu magistrali kao tematski park, drugačije bi pričao.
 
Meni je motor osnovno prijevozno sredstvo 6mj. u godini.
Da ti se na tjednoj bazi dogodi da je auto, transfer kombi ili minibus do pola u tvojoj prometnoj traci, jer je isfrustiran
zato što je u kilometarskoj koloni koju predvodi netko tko ne poštuje lokalne običaje vožnje i tretira cijelu magistrali kao tematski park, drugačije bi pričao.
Imaš pravo.
 
trijumf tigar kosta ISTO
znam jednog što godinu dana prodaje Tajgera...
da je GS ošo bi za 5 dana...
kaže da oće GSa... zašto neznam...a ne zna ni on, jer hvali tog Tajgera i zbilja nikad problema sa njim... a nije zubar.
 
Ne, ovako kao ti nebi nikad pričao.
Ovo je uvreda za zdrav razum

Sve 5.
Vidim, vikend vozač, textbook geesovac. :mrgreen:


Čekaj, kad voziš motor smeta ti drugi motor jer ga ne možeš obići? Ok, sad su neke stvari jasnije već :LOL:

Daleko mi je draže obilaziti šlepere s prikolicom, nego motore.
Čisto jer znam da šleper neće ići preko puno crte i ponaša se predvidljivo.

Ako je motor ispred mene na punoj crti ili blizu nje, uvijek pretpostavim da će krenuti u obilazak vozila ispred, te da nije uočio da sam se stvorio iza njega.
Tek nakon što mi signalizira da neće, ili sam zaključim da neće, jer se vozim iza njega dovoljno vremena - krećem u obilazak.
Ako krenemo istovremeno u obilaženje - potencijalno sranje.
Dok ja čekam da on odluči, meni se situacija za obilazak potencijalno pogoršala, pa moram u škarice ili čekat, itd.
Puno je lakše i meni i njemu kad da desni žmigavac ili se blago pomjeri u desnu stranu trake.
Ja znam da me vidio i da mogu svojim tempom, a on pokazuje nije šupak.

Kako se stranci u 90% slučajeva ne ponašaju tako, a velika većina stranaca na motorima su ipak geesovci, onda je i moja percepija geesaa takva, čisto iz
pragmatičnih razloga.
 
sa čim se baviš ako smin znat, ako godišnje odradiš priko 20 tkm sa motorom? a nisi vikend vozač? pomorac?
ja ako nabijem 15 tkm godišnje, meni je to pluskvanperfekt godina na motoru...
 
sa čim se baviš ako smin znat
Malo suvisno pitanje za ovu temu.
IMG_20230529_160904_210.jpg
 
A bokte, ja ako napravim 6000km u godini dobar sam. Inace mijenjam ulje u motorima jednom godisnje, kilometre ni ne trebam gledati 🤓
 
Pa da, to i kazem. Jednom godisnje mijenjam jer nikada ne dodjem do kilometraze za mijenjanje.
Meni je motor za proluftati glavu i izgustati se. Kad mi treba prevozno sredstvo i kad idem sa obitelji na godisnji onda sjednem u auto.
Zalosno u svemu tome je sto uvijek imam dva do tri motora u garazi. Ovakvima kao sto sam ja treba zabraniti kupovinu motora 😒