Novi GS/GSA

Ne dolazim ja u kawasaki temu pisat kak se neko sa er6 vozi u japankama 🤷‍♂️


Ne kuzim zasto to tako osobno shvatas, ali ok. Ja danas imam u garazi Versysa i Intrudera, sutra cu mozda imati i GS-a ili nesto deseto. Niti ih ja pravim niti ih prodajem da bih ih toliko stitio i nervirao se kad netko nesto napise u temi o tom motoru.
Osim toga, ovo je forum. Ako se budes javljao na svaki post koji ti se ne svidja, neces daleko dogurati.
 
Jucer predvecer na plazi idu dvoje stranaca na rolama, imaju lampe na kacigama, prsima, koljenima i rukama. Izgledaku ko svemirci. Velim frendu pogleo ovo, on se okrene i kaze koji je ovo kurac. Rekoh e vidis, tako ti nama izgledas kad se priblizavas birtiji na svom betlehem GSu.😄
 
Pravi GS-ovac ne postavlja takva pitanja nego jednostavno iskesira koliko treba, upali maglenke i vozi dalje. Pogotovo danas kada su cijene stomatoloskih usluga drasticno skocile :mrgreen:
Ma uvijek se nadje neka fukara bez ordinacije (nekad i bez faksa) koja bi htjela dio torte zvane GS pa tako nastanu ovako neumjesna pitanja.
Sa jednom bijelom plombom napravim cca 500km.
Regu i servis platim jednim implantatom
 
Zagreb, križanje Savske ceste i Zagrebačke avenije, GS 1250, 15h a upaljene maglenke..?
Ne razumijem..
Ja ih drzim stalno upaljene jer su svojevrsan detektor za ekipu koja ne razumije puno... Sto manje netko razumije opcenito mu vise smetaju dok ostale zivo zaboli jel svijetle ili ne.
 
  • Like
Reactions: Village
ja planiram montirat još jedan set ispod, sa žutim svjetlima

da me lokalni dušebriznici bolje vide
 
ja planiram montirat još jedan set ispod, sa žutim svjetlima

da me lokalni dušebriznici bolje vide
Cini mi se da si bio neskoncetriran tokom listanja kataloga i narucivanja dodatne opreme.
Preskocio si jednu stranicu...
:D
 
85156656_2590353677742656_4897586568094547968_n.jpg
 
Ajmo sad luzeri koji niste narucili novi, pozurite a ja cu za probu udomiti jednog bijelog sa zlatnim felgama. Ostale nemojte ni nuditi.😄

P.S. Moze i s propišanim semeringom na vilici.😂
 
Maglenke su da gore
I po danu i po noci…..
Da bakica u biloj korsi se pocne skretat jer ne vidi motor
Kad bljesnu maglenke nema da ih neko ne primjeti