Dobre prilike u oglasima

Pa ako je donekle ispravan motor vrijedi 2k eura. Danas za 1000e se prodaju zongsheni.

View attachment 769967


Frend je dao za ovu 3200e. Ulozio odmah jedno 600-700e djelova jer ju je pretresao cijelu i sredio je malo... trosila je ko smuk prije jer je neko drko po karburatorima... i ova je prefarbana od prije.
Trose one puno i same po sebi, sto ne? Gledao sam je i ja ubrati neko vrijeme da imam i nesto za blagi teren.

Ne znam. Meni zacvika nesto kada vidim sprejem farbani motor, odmah stvaram sliku zlostavljanja istog od strane vlasnika, makar on i napisao da je "utegnut", i sto vec ne. Plus sto nije farban bez razloga.
Mozda sam stvarno izvan toka zbivanja sto se cijena starih dual sportova tice, ali ono na oglasu mi je krajnje zalostan prizor jednog inace lijepog motora.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Trose one puno i same po sebi, sto ne? Gledao sam je i ja ubrati neko vrijeme da imam i nesto za blagi teren.

Ne znam. Meni zacvika nesto kada vidim sprejem farbani motor, odmah stvaram sliku zlostavljanja istog od strane vlasnika, makar on i napisao da je "utegnut", i sto vec ne. Plus sto nije farban bez razloga.
Mozda sam stvarno izvan toka zbivanja sto se cijena starih dual sportova tice, ali ono na oglasu mi je krajnje zalostan prizor jednog inace lijepog motora.
Od frenda trosi 4.2 do 7l ali je stavio duzi prijenos i ignitech cdi od 300e.
Po autoputu 130-140 je oko 6-6.5l potrosnja


Kad idemo 100-120 km/h negdje xt vise popije jer je u vecim okretajima. Do 100km/h lokalnim cestama di je puno ubrzanja, kocenja xt mrvicu manje potrosi.

Do Mangharta i nazad smo imali skoru istu potrosnju xtz 5l xt 5.1l
 
Last edited:
Od frenda trosi 4.2 do 7l ali je stavio duzi prijenos i ignitech cdi od 300e.
Po autoputu 130-140 je oko 6l potrosnja


Kad idemo 100-120 km/h negdje xt vise popije jer je u vecim okretajima. Do 100km/h lokalnim cestama di je puno ubrzanja, kocenja xt mrvicu manje potrosi.

Do Mangharta i nazad smo imali skoru istu potrosnju xtz 5l xt 5.1l
To je super! Kad bi ja na VTR-ki uspio tu brojku uhvatiti.

Pitam jer sam citao da piju od 7 do preko 12 sa prtljagom, sto mi se cinilo visoko. Pa sam kupio VTR-a koji pije 10 :rolleyes:
 
.
 

Attachments

  • Screenshot_20231002_120929_Facebook.jpg
    Screenshot_20231002_120929_Facebook.jpg
    854.2 KB · Views: 0
Pošto ne mogu naći temu o motorima iz oglasnika da pitam ovdje dal ko zna kaj o navedenom motoru osim da 99%kilometri ne štimaju al me to ne brine.. Hvala
 
Pošto ne mogu naći temu o motorima iz oglasnika da pitam ovdje dal ko zna kaj o navedenom motoru osim da 99%kilometri ne štimaju al me to ne brine.. Hvala
daj se uozbilji
 
https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-er6n-abs-649-cm3-oglas-41393678

"Tražite li pouzdan i atraktivan motocikl za gradsku vožnju ili duge izlete? Ako je tako, onda je Kawasaki ER6N iz 2011. godine pravi izbor za vas. Ovaj motocikl je u odličnom stanju, s prvim vlasnikom koji ga je redovito održavao i servisirao. Motor je prešao samo 41186 km, što je vrlo malo za ovakav model. Kawasaki ER6N je poznat po svojoj agilnosti, udobnosti i snazi, a pogodan je za vozače svih razina iskustva. Ovaj motocikl ima moderan dizajn, Ne propustite ovu priliku da postanete vlasnik ovog fantastičnog motocikla po povoljnoj cijeni."


Za tako moderan dizajn, ovo zvuči kao jako dobra prilika! :p